11 лют. 2019

Вітаємо переможців!

Вітаємо учнів 4-А класу, які посіли призові місця в районній олімпіаді учнів І ступеню: Атаманова О. - І місце з математики, Барикіну С. - ІІ місце з української мови, Гоцуляка П. - ІІІ місце з природознавства.
8 лют. 2019

Чергове заняття «Школи розвитку «Мер міста»!

06 лютого 2019 року учениця 9-А класу Гриньова А. взяла участь у черговому занятті «Школи розвитку «Мер міста» за темою «Місто в умовах глобалізації: сучасні стратегії, міжнародні зв’язки, новітні технології».
6 лют. 2019

Майстер-клас для вчителів Київського району «Як готувати учнів до написання творів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка»!

5 лютого 2019 року учителем української мови та літератури Хаустовою С.Г. було проведено майстер-клас для вчителів Київського району «Як готувати учнів до написання творів Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка». Під час майстер-класу учитель показала, як можна зробити образ Т.Г.Шевченка близьким сучасному школяреві, «зняти глянець» з його постаті, зробити людиною, вчинки якої вони захотіли б наслідувати, яку б могли взяти за взірець.
4 лют. 2019

Реєстрація на ЗНО!

Шановні випускники та батьки! Повідомляємо, що з 05 лютого 2019 року розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.
4 лют. 2019

Додаткові канікули для учнів 1-х класів!

Шановні батьки учнів 1-х класів! Повідомляємо, що з 11 лютого по 17 лютого 2019 року відбудуться додаткові канікули для учнів 1-х класів.
2 лют. 2019

Вітаємо!

Вітаємо Царегородцева Д., учня 9-Б класу, який посів ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.
1 лют. 2019

Участь у круглому столі на тему «Стоп булінг: батьки проти насильства»!

Член батьківської ради школи Залозна С.П. 30 січня 2019 року взяла участь у круглому столі на тему «Стоп булінг: батьки проти насильства». Під час заходу учасники обговорили питання булінгу серед неповнолітніх та безпеки освітнього простору. Батькам було надано роз’яснення щодо вимог чинного законодавства з протидії булінгу та насильства в сім’ї, а також психологічні рекомендації з питань формування взаємин у родині та подолання агресії.
31 січ. 2019

"Про затвердження Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників"!

На сайті закладу в розділі "Бібліотека" розміщено Постанову Кабінету Міністрів України від 23.01.2019 № 41 "Про затвердження Порядку забезпечення підручниками та посібниками здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників".
30 січ. 2019

Шахматний турнір серед учнів початкової школи!

29 січня 2019 року у школі серед учнів 1-4-х класів був проведений шахматний турнір.
28 січ. 2019

Продовження проекту організації учнівського самоврядування 2017/2018 н.р. "Живи для усмішки" - «Від серця до серця»!

На сайті закладу в "Бічному меню" у розділі "Учнівське самоврядування" розміщено Продовження проекту організації учнівського самоврядування 2017/2018 н.р. "Живи для усмішки" - «Від серця до серця».