4 бер. 2019

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Повідомляємо, що з 1 березня по 31 березня 2019 року проводяться Інтернет-збори. Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».
27 лют. 2019

Районні змагання з Черлідінгу!

23 лютого на базі спортивного комплексу "Зірка" Харківського університету повітряних сил імені Івана Кожедуба команда школи (учениці 9-А класу) взяла участь у районних змаганнях з Черлідінгу.
25 лют. 2019

Вітаємо!

Вітаємо Власова О., учня 9-А класу, який став переможцем районного туру міського конкурсу "Учень року-2019" в номінації "Спортсмен року".
23 лют. 2019

Приймання заяв про зарахування до 1 класу школи!

Шановні батьки, повідомляємо, що датою початку приймання заяв про зарахування до до 1 класу школи визначено 08.04.2019.
22 лют. 2019

Церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти»!

21 лютого 2019 року в малому залі Харківської міської ради відбулася церемонія вручення сертифікатів стипендіатам Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень закладу освіти» учням закладів загальної середньої освіти та вихованцям закладів позашкільної освіти.
21 лют. 2019

Вітаємо переможців!

Вітаємо хоровий колектив школи "Сузір'я", який під керівництвом учителя музичного мистецтва Тарасенко Я.А. став лауреатом ІІІ ступеню обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості "Чисті роси" в номінації "Хорове мистецтво".
15 лют. 2019

Районний конкурс "Учень року-2019"!

За результатами конкурсів "Портфоліо", "Контрольна робота" та "Есе" до фіналу конкурсу "Учень року-2019" вийшов учень 9-А класу Власов О. 13 лютого 2019 року відбувся фінал конкурсу, де Олександр гідно себе презентував у конкурсах "Тема", "Особистість" та "Самопрезентація".
14 лют. 2019

Вітаємо!

Вітаємо Роніна М., який посів ІІІ місце в районному конкурсі "Юні дарування" в номінації "Вокалісти".
13 лют. 2019

Зустріч з представниками юстиції та шкільним поліцейським!

12 лютого 2019 року у школі відбулася зустріч учнів 10-11-х класів з представниками юстиції, спеціалістами відділу НПА правової роботи та правової освіти ГТУЮ у Харківській області Кас'ян А., Ящик К. та шкільним поліцейським, старшим інспектором з особливих доручень ОЗГ УПП в Харківській області Ведмедерою Є.В. Зустріч відбулася у формі профілактичної бесіди - уроку на тему "Протидія булінгу у шкільному середовищі".
12 лют. 2019

Тиждень географії!

З 04 по 08 лютого 2019 року в школі пройшов тиждень географії. Були проведені наступні заходи: конкурс реклам freestyle: «Найцікавіший предмет – географія», «12 балів – подорож у країну Кросвордію», гра-вікторина «Я люблю географію» для учнів 6-х класів та історико-географічна гра «Кращий знавець України» для учнів 9-х класів, економічна гра «Бізнес день» для учнів 9 – 11-х класів. Учні 7-х класів разом із завідувачем шкільної бібліотеки Шевцовою Н.В. провели інтегрований урок для учнів 4 – 5 х класів «У гостях у господарки мідної гори». На вечері-зустрічі «Краще гір можуть бути лише гори, на яких іще не бував…», президент Харківського обласного клубу альпінізму та скелелазіння Копійка Геннадій Васильович розповів учням 9 – 11-х класів про історію розвитку альпінізму у місті Харкові та власне підкорення Евересту та інших вершин світу.