14 лист. 2018

Прес-реліз Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти!

Шановні випускники, батьки. На сайті закладу у головному розділі "Для учнів. Готуємось до ЗНО" розміщено Прес-реліз Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти від 12.11.2018.
12 лист. 2018

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності!

9 листопада 2018 року, у День української писемності й мови, учні нашої школи разом зі всією Україною писали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Радіодиктант – це не просто засіб перевірки власної грамотності, а насамперед масштабний національний флешмоб, основна мета якого - єднання навколо мови.
9 лист. 2018

Участь учнів 6-Б класу в районних змаганнях з шахів "Біла тура"!

8 листопада 2018 року учні 6-Б класу взяли участь у районних змаганнях з шахів "Біла тура".
8 лист. 2018

Харківський міський центр зайнятості!

З метою організації профорієнтаційної роботи учні 9-х класів 07 листопада 2018 року відвідали Харківський міський центр зайнятості.
6 лист. 2018

Участь у Всеукраїнському форумі «Успішний 11-класник»!

З метою ефективної підготовки до ЗНО-2019 04 листопада 2018 року учні 11-А класу взяли участь у Всеукраїнському форумі «Успішний 11-класник».
5 лист. 2018

Загальноміський суботник!

03 листопада 2018 року в межах загальноміського суботника працівниками школи було проведено прибирання своєї та прилеглої території, а також сквер по вул. Лісопарківський навпроти ХАІ.
2 лист. 2018

"Сеанс одночасної гри в шахи"!

01 листопада у школі був проведений "Сеанс одночасної гри в шахи" серед учнів 3-10-х класів з кандидатом у майстри спорту з шахів, студентом ІІ курсу філософського факультету ХНУ ім. В.Н.Каразіна Глотовим Семеном.
1 лист. 2018

Отримання та користування шкільним електроним квитком E-TICKET!

До уваги батьків та учнів! Термін дії електронного квитка «E-ticket» з 1 вересня по 30 червня (упродовж навчального року) у трамваї, тролейбусі. Для активування картки необхідно її поповнити. Мінімальна вартість квитка в одному виді транспорту складає 15 грн., у 2-х (трамвай та тролейбус) - 20 грн. (15 + 5) на місяць, кількість поїздок - не обмежена; у метрополітені (до 50 поїздок на місяць) у розмірі 50% вартості проїзду. Користуватися електронним квитком можна лише за умови наявності учнівського квитка або довідки, які можна отримати у школі.
30 жовт. 2018

Зустріч з і Шкільним офіцером поліції!

У рамках програми "Шкільний офіцер поліції" 29 жовтня 2018 року у школі було проведено бесіди з учнями 7-8-х класів на тему "Права та обов'язки школярів".
29 жовт. 2018

Про наявність вільних місць для учнів

У головному меню сайту в розділі "Для батьків" на сторінці "Наявність вільних місць у кожній паралелі" розміщено інформацію щодо вакантних місць у кожній паралелі .