12 груд. 2018

Вітаємо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики: - Гребенікову Марію (8-А клас) - абсолютний переможець, - Шевченко Микиту (8-А клас), посів ІІ місце, - Узун Діану, Євсєєва Івана (7-Б клас), Тельного Ігоря (9-А клас) та Царегородцева Дениса (9-Б клас), які посіли ІІІ мсця.
6 груд. 2018

Поповнення матеріально-технічного обладнання в рамках "Нової української школи"!

Школа отримала за рахунок субвенції державного бюджету комплекти парт та стільців для учнів 1-х класів, шафи для зберігання дидактичних матеріалів, робочі місця для вчителів перших класів, проектор.
5 груд. 2018

Звітно-виборча конференція Харківської міської організації учнівського самоврядування!

04 листопада 2018 року представниця шкільного учнівського самоврядування учениця 9-А класу Гриньова Анастасія взяла участь у звітно-виборчій конференції Харківської міської організації учнівського самоврядування, яка відбулась на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи».
4 груд. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії: учня 8-А класу Шевченка Микиту, який посів ІІ місце, та учня 9-Б класу Царегородцева Дениса, який посів ІІІ місце.
30 лист. 2018

Вітаємо переможців!

Вітаємо учениць школи, які посіли призові місця в ІІ (районному) етапі IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка: Хлистун Софію (5-А клас), яка посіла ІІ місце, Гуртову Анастасію (6-А клас), Волколуп Єлизавету (7-Б клас) та Кушнаренко Марію (8-А клас), які посіли ІІІ місця.
29 лист. 2018

Нагородження!

28 листопада 2018 року у школі відбулося нагородження учнів 5-11-х класів, переможців районних та шкільних заходів.
28 лист. 2018

Вітаємо!

Вітаємо Гавриленка Кіріла, учня 6-Б класу, який посів ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
27 лист. 2018

Вітаємо!

Вітаємо Кушнаренко Марію, ученицю 8-А класу, яка посіла ІІ місце в районному конкурсі дитячих ілюстрацій «Малюю улюблену казку».
26 лист. 2018

Вітаємо!

Вітаємо Барикіну Софію, ученицю 4-А класу, яка посіла ІІ місце у районному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
24 лист. 2018

Загальноукраїнська акція «Запали свічку»!

У зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу сьогодні, 24 листопада 2018 року, учні 9-х класів взяли участь у загальноукраїнській акції «Запали свічку".