5 січ. 2019

Циркова програма "Новогодний переполох"!

03 січня 2019 року учні школи взяли участь у поїздці до Палацу студентів НТУ "ХПІ" на циркову програму "Новогодний переполох".

Вітаємо!

Вітаємо Кушнаренко М., ученицю 8-А класу, яка посіла ІІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
4 січ. 2019

Бесіди з учнями щодо дотримання правил безпеки!

В останній день І семестру, 28 грудня 2018 року, з учнями школи були проведені бесіди щодо дотримання правил безпеки.

Вітаємо!

Вітаємо учениць школи, які посіли ІІІ місця в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури: Гриньову Анастасію (9-А клас), Александрову Маргариту (10-А клас) та Колеснікову Маргариту (10-А клас).
3 січ. 2019

Вітаємо переможця!

Вітаємо Луконіна К., який посів ІІІ місце у ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.
3 січ. 2019

Екскурсія до Києва!

З 28 грудня по 30 грудня 2018 року учні 4-8-х класів брали участь у краєзнавчій екскурсії за маршрутом Харків – Київ – Харків.
27 груд. 2018

Новорічна казка для учнів!

26 грудня 2018 року учні 11-А класу показали учасникам освітнього процесу новорічну казку.
19 груд. 2018

Вручення подарунків від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса!

Сьогодні, 19 грудня 2018 року, у школі відбулося вручення подарунків від Харківського міського голови Геннадія Адольфовича Кернеса учням 1-4-х класів.
15 груд. 2018

Поїздка учнів 11-А класу до 9-го гарнізонного Будинку офіцерів!

З метою організації профорієнтаційної роботи 13 грудня 2018 року учні 11-А класу відвідали Харківський 9-й гарнізонний Будинок офіцерів.
14 груд. 2018

Вітаємо!

Вітаємо Омельченка Олександра, учня 11-А класу, який посів ІІІ місце в І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (секція «Українська мова»).