23 лист. 2018

Шаховий турнір серед учнів школи!

22 листопада серед учнів 5-10 класів школи було проведено шаховий турнір. Захід викликав великий інтерес серед прихильників цієї гри. Організатором турніру виступила вчитель початкових класів Федько І.В., яка була свого часу чемпіонкою Харківської області серед дівчат. У турнірну таблицю було включено 30 гравців. Абсолютним переможцем став учень 5-А класу Шапошников Ілля.
21 лист. 2018

Практичне заняття «Бізнес-день»!

20 листопада в 10-А класі з економічним профілем навчання було проведено практичне заняття «Бізнес-день», спрямоване на формування в учнів однієї з ключових компетентностей - підприємливість та фінансова грамотність. Відмінні бізнес-ідеї та їх втілення показали, що молоде покоління вміє творчо мислити, активно діяти, брати відповідальність за власні рішення. Задоволення від проведення «Бізнес-дня» отримали всі: і «власники бізнесу, і «споживачі». А у вчителя економіки тепер є багатий матеріал для обговорення на уроках і поглиблення знань учні.
20 лист. 2018

Урок-подорож «Франція очима туриста»!

19 листопада для учнів п’ятих класів нашої школи було проведено урок-подорож «Франція очима туриста», присвячений року французької мови в Україні. «Подорож Францією» провів учень 7-Б класу Євсєєв Іван. П’ятикласники дізналися багато нового і цікавого про країну, про Париж – столицю Франції, про видатні місця та пам’ятки. Розповідь супроводжувалась відеопрезентацією. По закінченні віртуальної подорожі діти взяли участь в вікторині «Знайомся: Франція».
20 лист. 2018

Тиждень початкової школи «Кожна дитина талановита»!

Закінчився тиждень початкової школи «Кожна дитина талановита». Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. При складанні плану заходів учителі врахували побажання та інтереси дітей. День юних художників, юних артистів, всезнайок, умілих ручок, юних спортсменів було проведено зі створенням атмосфери успіху, що сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю здібностей, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів.

Вітаємо!

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури: ученицю 7-Б класу Узун Д. та ученицю 9-А класу Гриньову А., які посіли ІІІ місце.
19 лист. 2018

Фінальний етап районного конкурсу "Ліга сміху"!

16 листопада 2018 року на базі школи відбувся фінальний етап районного конкурсу "Ліга сміху Київського району".На заході був присутній заступник голови Адміністрації Київського району з соціальних та гуманітарних питань Івлєв Володимир Вікторович, заступник начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Ліпейко Володимир Іванович, представник батьківської громадськості району Залозна Світлана Павлівна. Конкурс проходив при підтримці народного депутата України Грановського Олександра Михайловича.
19 лист. 2018

Тиждень безпеки дорожнього руху!

З 12 по 16 листопада 2018 року у школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Проведено Єдиний національний урок "Безпека на дорозі - безпека життя".
19 лист. 2018

Нагородження переможців конкурсу "Мрії про Україну"!

16 листопада 2018 року учениця 7-Б класу Волколуп Є. взяла участь у нагородженні переможців конкурсу "Мрії про Україну" за підтримки громадської організації "Спілка ветеранів АТО".
16 лист. 2018

Участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю!

15-16 листопада 2018 року заступник директора з навчально-виховної роботи Полєхіна О.М. та сестра медична школи Якимук Ю.В. взяли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини".
15 лист. 2018

Вітаємо!

Вітаємо ученицю 8-А класу Колган В., яка стала переможцем ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.