16 січ. 2024

Про проведення Всеукраїнського турніру юних хіміків імені В.В.Скопенка

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді пропонує учням 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасникам олімпіад з хімії та обдарованій молоді, яка цікавиться хімією долучитися до сьомого Всеукраїнського онлайн турніру юних хіміків імені академіка В. В. Скопенка, який відбудеться з 30 січня по 01 лютого 2024 року.
15 січ. 2024

Розпочався перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»

15 січня 2024 року розпочався перший тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2024»
15 січ. 2024

Про проведення Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді пропонує учням 9-11-х класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, учасникам Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології, обдарованій молоді, яка цікавиться біологією, долучитися до Всеукраїнського турніру юних біологів «Neobio», який відбудеться з 23 по 25 січня 2024 року.
14 січ. 2024

До уваги учасників освітнього процесу!

До уваги учасників освітнього процесу! 14.01. останній день зимових канікул. 15.01 розпочинаються заняття.
13 січ. 2024

Заняття у межах постійно діючого семінару щодо підвищення рівня володіння українською мовою для вчителів різних предметів

12 січня 2024 року в межах постійно діючого семінару щодо підвищення рівня володіння українською мовою для вчителів різних предметів закладів загальної середньої освіти району відбулось заняття в режимі онлайн за темою «Зміни в українському правописі. Фемінітиви».
12 січ. 2024

Сертифікація-2024

Міністерство освіти і науки України визначило категорії вчителів, які можуть пройти сертифікацію педагогічних працівників у 2024 році, та їхню граничну кількість (наказ МОН від 01.12.2023 № 1464).
11 січ. 2024

Профорієнтаційний захід ХНУРЕ

Сьогодні, 11 січня 2024 року, учні 11-х класів, у метрошколі взяли участь у освітньому хаб-проєкті NURE School 2024, який проводиться за підтримки Харківського міського голови Ігоря Терехова та Департаменту освіти Харківської міської ради.
10 січ. 2024

ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА МАЙСТЕР-КЛАС «ЯК ВЧИТЕЛЮ МАТЕМАТИКИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧАТ GPT»

Учителі й репетитори зможуть опанувати інструменти штучного інтелекту і навчитися використовувати їх у роботі на майстер-класі від освітньої платформи «Mathema».
9 січ. 2024

МОН надало грифи підручникам НУШ для 2 класу

8 січ. 2024

Вибір підручників та посібників для учнів 1-х класів

Вчителі ліцею завершили вибір підручників та посібників для учнів 1-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».