3 лист. 2023

СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО ТА ЗМІШАНОГО НАВЧАННЯ: ПРОЄКТ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ

Як свідчать міжнародні та українські дослідження, спостерігається зниження успішності учнів. У першому півріччі 2022/2023 навчального року лише 15 % закладів освіти працювали в очному форматі, 33 % — у дистанційному, 51 % — поєднували очне й дистанційне навчання.
2 лист. 2023

До відома батьків майбутніх першокласників!

Планується організація підготовчих занять на базі кабінетів метрошколи (станції метро "Університет", "Академіка Павлова").
2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

1 лист. 2023

Про проведення V Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку»

Інститут модернізації змісту освіти пропонує освітянам долучитися до участі у V Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «STEM-освіта: стан впровадження та перспективи розвитку», яка відбудеться 9 листопада 2023 року об 11:00.
31 жовт. 2023

Хелловін - Велесова ніч. Лаптій О.В. првела уроки англійської мови у 6-х класів, на яких розповіла про це свято

За легендою у ніч з 31 жовтня на 1 листопада душі всіх померлих приходять на землю та блукають вулицями. В Україні святкувати Хелловін почали лише наприкінці XX століття. Дехто сприймає це свято негативно, адже воно запозичене. Проте в українців і раніше був свій Хелловін та мав назву Велесова ніч. Дізнайтеся про традиції святкування Хелловіну по-українськи
31 жовт. 2023

Запрошення від ХНЕУ ім.С.Кузнеця

Кафедра Фінансів Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця запускає новий проєкт – НАУКОВОГО ГУРТКА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ «Академія фінансового успіху». Він дозволить відчути специфіку професії, отримати знання з омріяної спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок.
30 жовт. 2023

Про проведення ХIV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» у 2023/2024 навчальному році відбудеться ХIV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (лист МОН від 20.10.2023 № 1/16286-23).
29 жовт. 2023

Класний керівник 10-А класу, І.В. Богдан, разом з учнями плели сітки для ЗСУ

Класний керівник 10-А класу, І.В. Богдан, разом з учнями плели сітки для наших захисників (ЗСУ)
28 жовт. 2023

Оголошення!!! До уваги учасників освітнього процесу.

З 30 ЖОВТНЯ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС.
27 жовт. 2023

Шевцова Є.К. підготовили та провела уроки, присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників.

27 жовтня Шевцова Є.К. підготувила та провела у 8-9 класах уроки, присвячені Дню визволення України від фашистських загарбників.