17 лист. 2023

Виховна година- в рамках "Тижня безпеки" урок із мінної безпеки провела у 2-А класі Бурцева О.О.

Урок із мінної безпеки провела у 2-А класі Бурцева О.О.
17 лист. 2023

Урок із мінної безпеки провела Віноградова С.П. у 11-А класі

16 лист. 2023

Майстер - клас «ПЕТРИКIВСЬКИЙ РОЗПИС»

У майстер- класі «ПЕТРИКIВСЬКИЙ РОЗПИС» від художниці Ірини Водолаз для вчителів образотворчого мистецтва. Від нашого закладу освіти взяла участь Залозна С.П. та Федько І.В.
15 лист. 2023

Профорієнтаційний захід , який проводив Харківський національний університет внутрішніх справ

Учні 11-А та 11-Б класу взяли участь у профорієнтаційному заході, який проводив Харківський національний університет внутрішніх справ. Тема: Особливості вступу і навчання в ХНУВС у 2024 році
14 лист. 2023

Учениці 11-А класу Чичуріна Анастасія та Долгошеєва Софія брали участь у Кубку України з таеквон-до ІТФ, в місті Черкаси! Анастасія посіла друге місце в розділі туль ІІ дан юніорки! Софія посіла друге місце в розділі спецтехніка ,юніорки! Також разом дівчата в розділі командний туль посіли перше місце!!! Вітаємо спортсменок та їхнього тренера Слинька Дмитра Олексійовича!

Всесвітній день доброти з 5-а та 6-б класами

До всесвітнього Дня доброти учні 5-А класу і 6-Б класу дарують Вам посмішку!!

Всесвітній день доброти з 2-А класом

День доброти – чудова можливість знайти час на хороші вчинки для людей та тварин. Добро врятує світ та з’єднає народи, тому що воно закладене в людській природі, саме тому робити гарні вчинки може кожен. У ліцею №100 проведено заходи щодо Всесвітнього дня доброти у 2-А класі Бурцевої О.О. Ранок 13 листопада розпочався з бесіди, присвяченої Всесвітньому дню доброти. Діти поділилися своїм досвідом добрих справ, склали прислів'я про доброту, взяли участь у цікавій вікторині.
13 лист. 2023

Шкільний офіцер поліції провів у 1-4 класах профілактичне заняття в межах програми «Шкільний офіцер поліції»

Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району в межах програми «Шкільний офіцер поліції»
12 лист. 2023

І знову у 5-а та 6-Б захоплюючі віртуальні подорожі!

Минулого тижня учні 5-А та 6-Б класу відвідували світові музеї. Найбільше сподобався їм зал Динозаврів історичного музею в Вашингтоні.
12 лист. 2023

Бурцева О.О. зі своїм 2-А класом провели свято Осіні "Кольорова осінь"

Бурцева О.О. зі своїм 2-А класом провели свято Осіні "Кольорова осінь". Діти малювали осінь, робили поробки, зробили фільм