11 лист. 2023

Оголошення для учнів 8-11 класів!!

18 листопада 2023 року Каразінський університет розпочинає новий проєкт «Karazin Weekends Legacy» для учнів 8-11 класів та запрошує до співпраці.
10 лист. 2023

Інтернет-олімпіада з біології для учнів 9-11 класів у 2023-2024 навчальному році

Буде проведена у два етапи на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.
10 лист. 2023

До уваги педагогічних працівників!!!!

Громадська організація «ЕдКемп Україна» запрошує педагогів на навчання за програмою СЕЕН (СОЦІАЛЬНО-ЕМОЦІЙНЕ ТА ЕТИЧНЕ НАВЧАННЯ). Онлайн-майстерка відбудеться з 23 до 30 листопада 2023 року.
9 лист. 2023

У 1-4 класах ХЛ №100 був проведений онлайн-урок «Єдиний урок з безпеки»

Проведення в закладах загальної середньої освіти Київського району представниками ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області онлайн-уроку «Єдиний урок з безпеки»
8 лист. 2023

Класний керівник 5-А та 6-Б класів, Залозна С.П., провела чергову віртуальну екскурсію до світу LEGO

Країна LEGO така кольорова, різноманітна та захоплива. А ви знали, що перші кубики LEGO були дерев'яні? А ось діти 5-А класу та 6-Б поринули в історію виникнення LEGO, відвідали віртуально декілька музеїв світу та поділилися своїми розробками. Нехай цей світ стане яскравіший у ці важкі воєнні години. Віримо в нашу перемогу та дбаємо про щасливе дитинство!
8 лист. 2023

Орієнтаційний вебінар щодо проведення Дня Гідності

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, встановлення якого пов’язано з початком цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Цьогоріч Україна удевʼяте долучиться до Всесвітнього Дня Гідності, у якому за 8 років вже взяли участь 420 997 учасниць і учасників із 3 234 закладів освіти. Всесвітній День Гідності являє собою незалежний, соціальний, політично й релігійно нейтральний проєкт. Його мета – спонукати молодь керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях.
7 лист. 2023

Вітаємо!

Вітаємо! Волколупа Павла, учня 3-А класу, та Добробабу Назара, учня 8-А класу. які зайняли ІІ місця у районному конкурсі дитячих робіт «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».
6 лист. 2023

Протягом минулого тижня учні 5-А та 6-Б класу разом зі своїм класним керівником Залозной С.П. відвідали віртуальні тури по Українським музеям Архітектури та побуту просто неба.

Протягом минулого тижня учні 5-А та 6-Б класу відвідали віртуальні тури по Українським музеям Архітектури та побуту просто неба. Віртуально побачили з висоти пташиного польоту та поблукали по стежкам Запорізької Січі, відвідали Національний музей архітектури та побуту в Києві, Шевченківський гай у Львові, Музей архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини в Переяслав-Хмельницькому. Занурилися в життя та культуру людей минулого сторіччя, отримали неперевершені враження від музеїв, їх масштабів та експонатів.
5 лист. 2023

До уваги учасників освітнього процесу!

Підготовка до ЗНО (НМТ) в дистанційному та очному форматах у центрі доуніверситетської освіти Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна
4 лист. 2023

Класний керівник 10-А класу, І.В. Богдан, разом з учнями плели сітки для ЗСУ

Класний керівник 10-А класу, І.В. Богдан, разом з учнями вже не вперще плели сітки для ЗСУ