27 жовт. 2023

Класний керівник 2-а класу Бурцева О.О. провела класну виховну годину щодо Дня української писемності та мови

27 жовт. 2023

Класний керівник 7-А класа, Стрельнікова І.М, провела виховну годину "Ми пам`ятаємо подвиг твій солдате."

27 жовт. 2023

День української писемності та мови. Всеукраїнський радіодиктант Єдності.

День української писемності та мови. У нашому закладі освіти майже всі вчителі, учні 11-Б та 10-б класів писали Всеукраїнський радіодиктант Єдності.
26 жовт. 2023

До відома учнів 10-х та 11-х класів!

До відома учнів 10-х та 11-х класів! Планується проводення занять в метрошколі з підготовки до НМТ на базі закладів освіти ХЛ № 1 (станція метро Університет) та ХЛ № 17 (станція метро Академіка Павлова).
26 жовт. 2023

Учні 2а класу з класним керівником Бурцевою О.О. зібралися на Свято гарбуза в районній бібліотеці. Вони дізналися багато цікавих фактів про гарбуза, взяли участь у цікавих конкурсах, проінсценизували українську народну пісню "Ходить гарбуз по городу", скуштували страви із гарбуза.
26 жовт. 2023

Учні 2а класу долучилися до акції " Допомога ЗСУ", взяли участь у плетінні маскувальної сітки

25 жовт. 2023

Тематичний урок у 6-х класах

Вчитель англійської мови, Лаптій О.В., провела урок англійської мови у 6-х класах присвячений Хеловіну
24 жовт. 2023

Участь вчителів в акціях на канікулах.

Вчителі ліцею, у період канікул, долучились до суспільно корисної діяльності.
23 жовт. 2023

Осінні канікули. Бесіди з правил безпеки життєдіяльності!

З метою попередження нещасних випадків і збереження здоров'я, класними керівниками були проведені бесіди з дітьми про дотримання ними правил безпеки життя на канікулах.
23 жовт. 2023

Осінні канікули

У ліцеї розпочалися осінні канікули.