14 черв. 2023

Про онлайн-курс із розвитку цифрових навичок «Учителі в курсі»

Сучасні технології в освіті — це не виклик, а нова реальність. Вони допомагають робити освітній процес цікавішим та ефективнішим. І вміння користуватися технологіями особливо важливе в умовах, коли навчання проходить переважно онлайн.
13 черв. 2023

Про проведення Всеукраїнського бліц конкурсу патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України до Дня Незалежності України ініціює проведення Всеукраїнського бліц конкурсу патріотичного плакату на тему «Україна жива і вічно буде жити!». Метою заходу є формування засобами візуального мистецтва національної свідомості українців, активного патріотичного суспільства; привернення уваги громадськості до історії України, подвигу українського воїна-захисника; виховання у молодого покоління незламного духу свободи, честі і гідності; підтримки військовослужбовців, які забезпечують захист та відновлення територіальної цілісності України, а також волонтерського руху.
12 черв. 2023

ВіТАЄМО!!! Волколуп Ліза - випускниця 11-А класу

Вітаємо Волколуп Лізу, випускницю 11-А класу, яка склала НМТ 3 предмети по 200 балів!!!
11 черв. 2023

Батьки, час здійснювати ваші бажання разом з Карткою харків`янина

10 черв. 2023

Привалова Н.І., керивник 9-А класу, організувала прогулянку з дітьми по нашому улюбленому району.

Наші діти виявилися ізольованими від спілкування зі своїми однолітками через ситуацію, що склалася в країні. Адже сьогодні, дуже цінне - людське тепло та участь.
9 черв. 2023

Прогулянка містом з класними керівниками , Шецової Н.В. та Шевцової Є.К.

Літні канікули - це можливість подорожувати улюбленними місцями рідного міста Харкова. Парк відпочинку та Саржин яр та Міський зоопарк. 6-Б та 7-А.
9 черв. 2023

Шановні харків’яни!

Харківський міський голова Ігор Терехов закликає долучитися до допомоги кожного харків’янина.
8 черв. 2023

Волонтерська акція в підтримку ЗСУ

Від початку війни учні нашої школи разом зі своїми батьками намагаються підтримати наших воїнів, посилити їхній бойовий дух. Діти малюють, самі печуть частування і пишуть листи зі словами подяки та підтримки.
7 черв. 2023

Тематичні уроки у 5, 7 та 9 класів від Лаптій О.В.

Вчитель англійської мові, Лаптій Ольга Володимирівна, провела ряд тематичних уроків. Таким чином, на тему "5 простих кроків, як завести нових друзів" у 9-х класі, урок на тематику літо, подорож, у 5-х класах та у 7-х класах тематичний урок "Літо".
6 черв. 2023

6 червня в нашій школі відбулося урочисте вручення листів у відповідь від Терехова Ігоря. На заході були присутні батьки, члени батьківського комітету школи. Листи у відповідь отримали: 1. Хлистун Роман 2. Пшеничних Роман 3. Глазунов Артем 4. Семенов Михайло 5. Погребцова Ангелина 6. Сігалова Ольона 7. Медведєва Анастасія 8. Безпалий Артем 9. Винокуров Микита 10. Малєєв Іван 11. Дмитренко Марія 12. Дегтяр Леся