7 лип. 2023

Збірник завдань PISA

Ключовими компетентностями, за якими тестують 15-річних школярів і школярок у межах PISA, є мовно-літературна, математична і природничо-наукова.
6 лип. 2023

Поради батькам щодо безпеки дітей

Надзвичайні ситуації завжди пов’язані з високим рівнем стресу та тривоги, але водночас вимагають від людей сфокусованості та зібраності. Мати від-повіді на всі питання завчасно неможливо, але добре знати, де ці відповіді можна знайти, щоб створити безпечне середовище для себе та своїх дітей.
5 лип. 2023

Про проведення творчого конкурсу «Збережемо красу моєї Батьківщини»

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді на період літніх канікул ініціює проведення творчого конкурсу на найкраще відео екологічної тематики з елементами анімації «Збережемо красу моєї Батьківщини» (лист НЕНЦ від16.06.2023 р. № 138).
5 лип. 2023

Інформ-релізи Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2023 року.
4 лип. 2023

«Вартові безпеки» - книжка, яка навчає дітей правил безпеки вдома під час війни

Діти досліджують світ граючись.
3 лип. 2023

Освітня акція «Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків»

Усі без винятку школярі з нетерпінням чекали літні канікули. І це зрозуміло, адже вони найтриваліші та припадають на найтеплішу пору року. Канікули – щастя для учнів, але ще та задачка для батьків, як зробити так, щоб весь відпочинок не минув у гаджетах.
2 лип. 2023

Облаштування території ліцею

Продовжуються роботи з підтримки в належному стані території ліцею.
1 лип. 2023

Рух юних-рятувальників Харківщини

Запрошуємо учнів долучитись до руху юних-рятувальників Харківщини.
30 черв. 2023

Правила безпечних канікул

Канікули! Пора відпочинку, спілкування з друзями, пригод! Безпека учнів на канікулах – вкрай важливий та відповідальний процес. Більшість часу діти проводять без нагляду дорослих.
29 черв. 2023

Запрошення на навчання

Університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба оголошує набір військовослужбовців контрактної (строкової) служби та цивільної молоді до військового коледжу сержантського складу