25 лип. 2023

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2023/2024 н.р.

24 лип. 2023

«Спільно до безпеки. Літні пригоди без шкоди» - серія роликів від ДСНС та ЮНІСЕФ

23 лип. 2023

Мінна безпека

нання правил безпечної поведінки рятує життя
22 лип. 2023

Про конкурс на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2023 рік

Щорічна премія Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2023 рік
21 лип. 2023

До уваги освітян!

Всеукраїнська науково-педагогічна конференція «Сучасні тенденції підвищення якості освіти» (Profi NENC)
20 лип. 2023

Оголошено конкурс!

Триває прийом заявок на Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації” до 32-ї річниці Незалежності України
20 лип. 2023

Увага конкурс!

Марафон “Присвята рідному місту”
19 лип. 2023

Серпнева літня STEM-школа запрошує слухачів!

Проведення науково-практичних заходів у рамках літньої сесії «STEM-школа – 2023»
19 лип. 2023

Візія майбутнього освіти і науки України

Міністерство освіти і науки пропонує до обговорення візію освіти та науки України, яка визначає ключові вектори змін і формує велику картину майбутнього.
18 лип. 2023

Освітня акція «Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків»

Департамент освіти Харківської міської ради запрошує учнів, родичів, вихованців позашкілля упродовж липня долучитись до освітньої акції “Відпочиваймо цікаво, безпечно, корисно. Лайфхаки від школярів та батьків” та порадити з власного досвіду, як провести вільний від навчання час якомога змістовніше, насиченіше, корисніше, цікавіше та безпечніше. Звертаємо увагу на ключове слово акції - “ЛАЙФХАКИ (поради). Отже, просимо не надсилати звичайні фотозвіти з місць відпочинку (кав’ярень, пляжів, майданчиків, парків), оскільки вони на каналі розміщуватись не будуть.