29 черв. 2023

ВІТАЄМО! Залозна Дар'я , учениця 8-А класу, посіла перше місце в інструментальному жанрі на міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "ЯСКРАВІ ТАЛАНТИ ЛІТА"

Учениця нашої школи Залозна Дар'я посіла перше місце в інструментальному жанрі на міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "ЯСКРАВІ ТАЛАНТИ ЛІТА", що проходив у Варшаві 23 - 25 червня. Вітаємо і бажаємо ще багато яскравих успіхів!
28 черв. 2023

Класний керівник 10-Б класу, Морозова В.О., провела захід до Дня Конституції України «Хай же вільна Україна завжди буде мужня, сильна!», провела вікторину, поспілкувалася з учнями. Що то, діти, за країна – неба синього блакить, На ланах її пшениця й жито стиглим золотом блищить? Гори є і полонини, є моря, річки, ліси… Загалом, то є країна невимовної краси! Люди мудрі, працьовиті у країні тій живуть На чуже не зазіхають і свого не віддадуть. Гордо, голосно, дитино, ти назви ім’я країни, У якій разом із нами народився і живеш. Дочкою є чи сином, і коли ти підростеш, Будеш їй творити славу, розбудовувать державу. Отже, зветься ця країна, незалежна і єдина – Наша ненька – Всі разом: Україна!
28 черв. 2023

Вчитель Степанова О.В. провела творчу виховну годину у 3-Б класі щодо Дня Конституції України. Була проведена бесіда, діти малювали
28 черв. 2023

Вчитель Теренко О.А. провела виховну годину у 5-А класі щодо Дня Конституції України.

Україна відзначає День конституції

Україна відзначає День конституції — на честь 27-ї річниці прийняття Основного закону у Верховній Раді. Це свято є державним, однак усі вихідні в дні державних свят в Україні зараз скасовано через воєнний стан. 27 років тому в цей день 315 депутатів Верховної Ради проголосували за ухвалення Конституції незалежної України. Цьому передувала славнозвісна конституційна ніч — майже добу, зокрема ніч на 28 червня, парламентарі дискутували та остаточно затверджували проект нового документу.
27 черв. 2023

Вчитель 3-Б класу, Степанова О.В., зі своїм класом були у театрі ляльок на виставі «Ще раз про Червону Шапочку» . Потрапили та безпосередньо взяли участь, прямо разом з усіма відомими героями, яких, мабуть, знають далеко не всі!!! Вистава-гра — рідка можливість для дітвори та дорослих, які ще не встигли вирости, стати учасниками театральної казки.
26 черв. 2023

Український інститут національної пам’яті пропонує для освітян інформаційні матеріали до Дня Конституції України – 2023

Ухвалення Верховною Радою України Основного закону 28 червня 1996 року стало важливим етапом утвердження державності, мало величезне політичне та правове значення для розвитку української політичної нації та громадянського суспільства.
25 черв. 2023

Педагогічним працівникам пропонують долучитися до Всеукраїнського науково-методичного семінару «Теорія і практика проєктування і прогнозування класними керівниками і педагогами-організаторами варіативного складника освітньої програми гімназії/ліцею в умовах війни», який відбудеться 29 червня 2023 року.
24 черв. 2023

Змагання з кібербезпеки «Sikorsky CTF 2023»

Інформуємо про проведення 1–2 липня 2023 року Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» спільно з Проєктом USAID Кібербезпека критично важливої інфраструктури України та Amazon Web Services (AWS) за підтримки Міністерства освіти і науки України змагань з кібербезпеки «Sikorsky CTF 2023».
23 черв. 2023

Учнівській молоді пропонують долучитися до профорієнтаційного проєкту

Підлітків запрошують на безплатний проєкт “Профорієнтація 2.0” від молодіжної громадської організації "UkrTeenScience". Проєкт спрямований на те, щоб учнівська молодь дізналася про різні професійні сфери, познайомилася із цікавими людьми й зустрілася з фахівцями у різних галузях.