22 черв. 2023

Практичний порадник педагогам закладів загальної середньої освіти про упровадження компонентів розвитку емоційного інтелекту в учнівства

Питання розвитку емоційного інтелекту школярів з кожним роком стає дедалі актуальнішим. Емоційний інтелект визначається як «здатність сприймати і розуміти емоційні прояви особистості, керувати емоціями на основі інтелектуальних процесів».
22 черв. 2023

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на 2023-2030 роки

Міністерство освіти і науки пропонує для громадського обговорення проєкт Національної стратегії розвитку інклюзивного навчання на 2023-2030 роки.
21 черв. 2023

«ПОКОЛІННЯТЕХ» – ПРОЄКТ ДЛЯ НАВЧАННЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ, ПЕРЕМІЩЕНИХ ЧЕРЕЗ ВІЙНУ

Корпоративний благодійний фонд «Відкриті очі» компанії «SoftServe» оголошує про старт проєкту «ПоколінняТех», який спрямований на розвиток базових знань з основ інформаційних технологій серед дітей військових та дітей, що вимушено покинули рідний дім через війну росії проти України.
20 черв. 2023

БЕЗКОШТОВНІ НАВЧАЛЬНІ ОНЛАЙН-ПРОГРАМИ ДЛЯ ОСВІТЯН ВІД АСОЦІАЦІЇ ІТ УКРАЇНИ

Асоціація ІТ України запрошує освітян на дві безкоштовні навчальні онлайн-програми. Учителі зможуть не тільки дізнатися про сучасні технології та стан ІТ-індустрії загалом, а й більш дослідити теми роботи хмарного середовища на прикладі AWS та архітектури програмного забезпечення, що дозволить навіть у кризові часи розвивати навички, змінювати методи навчання та поліпшувати якість освіти.
19 черв. 2023

ЯК ЗАХИСТИТИ ДІТЕЙ ВІД ЗАГРОЗ В ІНТЕРНЕТІ: ПОРАДИ БАТЬКАМ

Згідно зі звітом організації Internet Watch Foundation за 2022 рік в інтернеті виявили найбільше за всі роки матеріалів категорії «А» про сексуальне насильство над дітьми. До цієї категорії входять матеріали з найжорстокішими видами сексуального насильства, що з 2020 року зросло в понад двічі. Водночас найбільше жертв – серед немовлят та дітей молодшого віку. ГО #stop_sexтинг у партнерстві з Ресурсним центром недержавних організацій, за фінансової підтримки Українського гуманітарного фонду зібрали 5 простих порад для батьків, як захистити дітей від загроз в інтернеті.
18 черв. 2023

Міжнародний день батька

У третю неділю червня y всьому світі відзначають День батька. У 2023-му році свято випадає на 18 червня.
16 черв. 2023

Вітаємо Випускників 9-х класів! Успіхів , досягнень та мира вам!

У 9-ти класників у 2023 році пройшла Випускна святкова виховна година, дивилися фільм із фрагментами шкільного життя. Діти зі своїм класним керівником, Богдан І.В., організували прогулянку містом
15 черв. 2023

Щорічне звітування керівника

15.06.2023 відбулося щорічне звітування керівника закладу за підсумками роботи 2022/2023 навчального року у дистанційному режимі.
15 черв. 2023

14 червня 2023 року випускники 11-х класів закладів загальної середньої освіти Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти.

Випускників особисто привітав Харківський міський голова Терехов Ігор Олександрович.Також на урочистостях були присутні голова Адміністрації Київського району Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради Казанжиєва Неллі Василівна, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Деменко Ольга Іванівна. Урочисте свято зібрало разом дружню родину Київського району: директори шкіл, вчителі, батьки, учні, які у такий нелегкий час знаходяться в незламному місті Харків. На сцені 45 випускників шкіл Київського району отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти з відзнакою. Крім того, кожен випускник отримав пам’ятну медаль «Випуск міста-героя Харкова 2023 року».
14 черв. 2023

Вітаємо від усього серця Випускників-2023! Хай доля іскриться, цвіте і не в’яне, Хай рветься в політ, мов крило журавля, До нових вершин, до мрії, до щастя, Хай душу наповнять нові відчуття!

14 червня 2023 року впускники нашої школи № 100 здобули медалі від мера міста Ігоря Терехова