17 лип. 2023

Завдання ХХІІI Всеукраїнського турніру юних математиків (2023/2024 навчальний рік)

16 лип. 2023

Увага!

В Україні спалах кору! Бережіть себе!
15 лип. 2023

Увага!

Київський район є науковим та студентським центром міста Харкова. Щоб бути у курсі усіх анонсів та подій нашого району, підписуйтеся на офіційну сторінку у Facebook.
14 лип. 2023

Канал спілкування «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості»

З метою забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні в межах проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО “Асоціація працівників дошкільної освіти” у рамках СПІЛЬНО – програми Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ (UNICEF Ukraine) за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти створено телеграм-канал «ВзаємоДія: щоденні кроки до спільної радості».
13 лип. 2023

Відкритий лист голові Харківської обласної військової адміністрації Синєгубову О.В. від освітян

Відновлення офлайн-навчання
12 лип. 2023

Міжнародна освітня конференція подяки

У межах проєкту «Мережа українських освітніх хабів» за підтримки ЮНІСЕФ 14 липня о 12.30 (за київським часом) у Варшаві відбудеться Міжнародна освітня конференція подяки. До заходу долучаться понад 300 українських здобувачів освіти, їхні батьки/опікуни та вчителі, які нині проживають за кордоном через війну.
11 лип. 2023

Розпочалась додаткова сесія національного мультитесту

Сьогодні, 11 липня, розпочалась додаткова сесія національного мультипредметного тесту, яка триватиме протягом липня в Україні та в 16 містах 9 інших країн.
10 лип. 2023

Астрономічні бої 2023

ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про проведення з 19 до 23 липня 2023 року в онлайн-форматі інтелектуальних змагань з астрономії – Астрономічних боїв - 2023.
9 лип. 2023

"Тепер я знаю" – літня безкоштовна програма з української мови й математики для учнів 4-8 класів

8 лип. 2023

День сім'ї в Україні

Цього дня вітають батьків, подружжя, коханих. Символ цього свята - польові квіти ромашки. Їх прийнято дарувати в цей день подружжю і коханим - як освідчення в коханні та обіцянку зберігати вірність.