17 лют. 2023

До уваги випускників 11-х класів та їх батьків

Інформаційні матеріали НМТ -2023
16 лют. 2023

До Дня єднання України класний керівник 5-Б класу, Залозна С.П., провела виховну бесіду-класну годину.

Для того, аби підняти дух і зменшити психологічний тиск, Володимир Зеленський проголосив нове свято. Воно має на меті нагадати, що саме в єднанні — наша сила.

Виховна година у 1-а класі до Дня єднання України

Класний керівник 1-а класу, Бурцева О.О., провела у класі дуже цікаву класну годину - пізнавальну патриотичну гру щодо Дня єднання Україні.

Виховна година у 4-А класі до Дня єднання України

Класний керівник 4-А класу, Теренко О.А., провела виховну бесіду та привітала учнів словами: "Вітаю з Днем єднання України. Всім нескінченного щастя, міцного здоров'я, благополуччя. Нехай життя в нашій чудовій країні буде для шкірного в достатку, радості, спокою. Нехай завжди над нашими землями світить сонце, і всім нам тут буде світло, тепло і затишно!"

День єднання України. Класна година до Дня єднання України у 8-А класі

Класний керивник 8-А класу, Привалова Н.И., провела виховну годину до Дня єднання України.

День єднання України. Класна година щодо Дня єднання України у 9-Б класі

Класний керівник 9-Б класу, Павленко О.М., провела виховну годину, дивились пізнавальний фільм.
16 лют. 2023

День єднання України. Зеленський закликав українців не панікувати та назвав день можливого вторгнення Днем єднання України.

У нашому закладі освіти проходять заходи щодо Дня єднання,- це класні виховні години. Наприклад, класний керівник 4-Б класу, Обізна В.В., провела пізнавальну класну годину- вікторину.
15 лют. 2023

Урок - екскурсія у 1-А класі.

У 1-А класі проведено урок -екскурсію з предмету "Я досліджую світ".
15 лют. 2023

У 10-11 класів відбулися он-лайн заняття в рамках програми "Шкільний офіцер поліції"

у 10-11 класів 15.02.2023 відбулися заняття в рамках програми "Шкільний офіцер поліції" та заняття з ДСНС провів Олександр Поліщук
15 лют. 2023

Міжнародний день дарування книг.

Учні 1-А класу завітали до районної бібліотеки.