23 лют. 2023

Всеукраїнський фестиваль “STEM-весна – 2023”

01 березня 2023 року розпочинає роботу Всеукраїнський фестиваль «STEM-весна – 2023», метою якого є ознайомлення педагогів з інноваційними технологіями, необхідними для реалізації концептуальних засад Нової української школи, пошуку і підтримки перспективних науково-методичних ідей щодо розвитку напрямів STEM-освіти в Україні.
22 лют. 2023

Онлайн-вебінар «Освітній проєкт «Світ чекає крилатих» – для українських вчителів»

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» повідомляє, що Інститут педагогіки Національної академії педагогічних наук України проводить онлайн-вебінар для керівників закладів загальної середньої освіти, заступників директорів закладів загальної середньої освіти, учителів початкових класів за темою «Освітній проєкт «Світ чекає крилатих» – для українських вчителів» (лист Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України від 31.01.2023 № 76).

Виховна година у 3-Б класі до Міжнародного дня рідної мови

Класний керівник 3-Б класу, Степанова О.В., провела виховну творчу годину для свої учнив, почала її зі слів Олександра Олеся: " Рідна мова в рідній школі! Що бринить нам чарівніш? Що нам ближче і миліш, І дорожче в час недолі?! Рідна мова! Рідна мова, Що в єдине нас злила, — Перші матері слова, Перша пісня колискова. Як розлучимось з тобою, Як забудем голос твій І в вітчизні дорогій Говоритимем чужою?! В кому думка прагне слова, Хто в майбутнім хоче жить, Той всім серцем закричить: — В рідній школі — рідна мова! Наша мрія золота, Наше гасло і мета: Рідна мова в рідній школі. "

Виховна година у 4-А класі до Міжнародного дня рідної мови

Класиій керівник 4-А класу, Теренко О.А., провела класну пізнавальну годину. Вітала своїх учнів теплими словами: " З Днем рідної мови! Бажаю зберегти її у вигляді, яким передали нам її наші предки. Нехай і надалі передається вона із покоління в покоління, не забувається та вдосконалюється. Зберігайте рідну мову та бережіть! "

Виховна година у 5-Б класу до Міжнародного дня рідної мови

Класний керівник 5-Б класу, Залозна С.П., провела класну літературну годину. Привітала учнів словами : " Вітаю з Міжнародним днем рідної мови і щиро бажаю всім серцем і душею завжди любити свою країну, пишатися рідною мовою і прославляти свою культуру. Нехай мова завжди залишається сильним і потужним інструментом не тільки спілкування, а й розвитку."

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, рідна мово! Мова – пісня колискова. Мова – матері уста. І. Багряний Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.
20 лют. 2023

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. Сьогодні ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість наших громадян, які віддали найдорожче ‒ життя ‒ під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Вони гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Герої не вмирають!
20 лют. 2023

Міністерство освіти і науки України спільно з Міжнародним благодійним фондом «Академія української преси» оголошують Всеукраїнський конкурс на найкращу вправу з інтеграції медіаграмотності у зміст навчальних предметів, а також для проведення позакласних та позашкільних заходів для учнів 9-10 класів.
19 лют. 2023

Вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей

Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами. Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні підтвердила, що міни та вибухонебезпечні предмети спричинили 75 жертв серед дітей у період з 24 лютого 2022 року до 15 лютого 2023 року. Щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.
18 лют. 2023

Групи психологічної підтримки для практичних психологів та комунікативні тренінги для підлітків.

Комунальний заклад «Харківський центр професійного розвитку педагогічних працівників Харківської міської ради» інформує, що протягом тижня (20-24.02.2023) на платформі Zoom будуть працювати групи психологічної підтримки для практичних психологів та комунікативні тренінги для підлітків.