26 бер. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Учитель початкових класів, Теренко О.А., провела заняття з математики для майбутніх першокласників.
25 бер. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Учитель англійської мови, Богдан І.В., провела заняття з англійської мови для майбутніх першокласників.

Весняні канікули

З понеділка 27.03.2023 року по неділю 02.04.2023 року учні школи йдуть на весняні канікули!
24 бер. 2023

Бесіда з усіх питань безпеки життєдіяльності напередодні весняних канікул у 4-А класі

Класній керівник 4-А класу, Теренко О.А., провела класну годину- "Бесіда з усіх питань безпеки життєдіяльності напередодні весняних канікул".
24 бер. 2023

"Бесіда з усіх питань безпеки життєдіяльності з використанням інформаційно-комунікативних технологій напередодні весняних канікул."

Класній керівник 4-Б класу, Обізна В.В., провела класну годину- "Бесіда з усіх питань безпеки життєдіяльності з використанням інформаційно-комунікативних технологій напередодні весняних канікул".
24 бер. 2023

Семінар за темою ,,Створення безпечного освітнього простору у ЗЗСО в умовах воєнного стану"

23 бер. 2023

Відбулося онлайн-заняття районної школи "Лідер".

У занятті районної школи "Лідер" взяли участь здобувачи освіти нашої школи -.Хлистун Софія (9-а клас), Фоміна Марія Віталіївна (10-Б клас), Сігалова Олена Юріївна (10-Б клас), Малєєв Іван Валентинович (10-Б клас), Сінах Анастасія (6-А клас), Берендей Ксенія(6-А клас), Хватова Уляна (6-А клас)
22 бер. 2023

Атестація педагогічних працівників

22.03.2023 на базі нашого закладу проведено засідання атестаційної комісії.
22 бер. 2023

НМТ 2023

Національний мультипредметний тест Зовнішнє незалежне оцінювання ЗНО-2023 До уваги педагогів, учнів 11-х класів та їх батьків! У Міністерстві освіти і науки України відбувся брифінг щодо моделі вступної кампанії у 2023 році в умовах воєнного стану.
21 бер. 2023

ДПА 2023

Відповідно до наказу МОН від 11.01.2023 № 19 учнів, які у 2023 році завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації.