20 бер. 2023

Інструктивно-методичні матеріали МОН України для здійснення вибору закладами освіти підручників для 5 та 6 класів

Міністерством освіти і науки України розроблені Інструктивно-методичні матеріали для здійснення вибору закладами освіти підручників з кожної назви підручника у комплекті з проєктом обкладинки для 5 та 6 класів закладів загальної середньої освіти (лист МОН від 09.03.2023 р. №1/3407-23 "Про забезпечення виконання наказу МОН від 30 вересня 2022 року № 870 (зі змінами)" ).
19 бер. 2023

МОН надало грифи підручникам для 5 та 6 класів закладів загальної середньої освіти

Міністерство освіти і науки України надало гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 5 та 6 класів закладів загальної середньої освіти (наказ МОН від 08.03.2023 № 254). Перелік підручників зазначено у наказі.
18 бер. 2023

Проєктна діяльність на уроках ЯДС «Гордість країни» у 3-б класі

Степанова О.В, класний керивник 3-Б класу, провела класну годину, на якої розповіла про проєктну діяльність на уроках ЯДС «Гордість країни». "Велич кожної країни - в людях, які в ній живуть. І особливо в тих, хто зробив значний внесок у розвиток історії, культури і науки, спорту. Мета цього прєкту - розказати про славетних спортсменів, які зробили значний внесок у розвиток нашої держави. Добре, що діти разом з батьками не забули про своїх тренерів, якими пишаються!!! Вони є прикладом , мотиватором міцності і сили! Мої учні вірять, що в цьому році ми відзначимо переможців спортивних змагань у мирній країні!"
17 бер. 2023

"Шкільний офіцер поліції" 5-6 класи

Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з учнями закладів загальної середньої освіти Київського району в рамках програми "Шкільний офіцер поліції"
16 бер. 2023

Запрошення на День відкритих дверей в УІПА

Запрошення на День відкритих дверей в УІПА.
15 бер. 2023

«Обери професію своєї мрії»

У межах Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії» проводиться Всеукраїнський урок з профорієнтації для учнів 7-11 класів закладів загальної середньої освіти за участі провідних українських роботодавців та кар’єрних радників. Учні 7-Б, 8-А, 8-Б, 9-Б класів взяли участь у заході.
15 бер. 2023

До уваги випускників 11-х класів та їх батьків

ХНЕУ ім. С. Кузнеця запрошує всіх на День відкритих дверей, який відбудеться в онлайн форматі
14 бер. 2023

День українського добровольця

Класний крівник 10-Б класу, Морозова В.О., провела виховний захід "За покликом серця". Розповіла, що пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Діти дивились фільм щодо Дня українського добровольця
13 бер. 2023

Освітян запрошують на вебінар із розвитку критичного мислення

Український інститут розвитку освіти започатковує серію вебінарів про сучасні підходи і технології Нової української школи. Перший семінар буде присвячено критичному мисленню.
12 бер. 2023

125 років від дня народження Антона Семеновича Макаренка

Зміст свого педагогічного досвіду Макаренко визначив принципом «якомога більше вимогливості до людини і якомога більше поваги до неї». Педагогічна творчість Макаренка за своїм змістом стала органічною складовою реформаторських пошуків міжнародної педагогіки поч. XX ст., а Антона Макаренка визнано одним із класиків виховання світового рівня. Красномовне свідчення: на початку 2000 року Німецьке товариство наукової педагогіки внесло «Педагогічну поему» до списку 10 найвизначніших педагогічних книг ХХ століття.