15 лют. 2023

Про реалізацію проєкту «МРІЯ»,

Зазначений проєкт створено Департаментом кіберполіції Національної поліції України.

День Святого Валентина.

У 3-Б класі класний керівник, Степанова О.В. провела виховну он-лайн годину, щодо Дня Святого Валентина.
14 лют. 2023

Виховна година до Дня святого Валентина.

У 4-А класі проведено виховну годину присвячену Дню святого Валентина.
14 лют. 2023

Міжнародний день дарування книг. День Святого Валентина. Класний крівник 5-Б класу, Залозна С.П. провела виховну он-лайн годину

У 5-Б класі - виховна он-лайн година, щодо Дня Святого Валентина. Була проведедена гра-вікторина, цікаві конкурси та розіграли на подарунок книжку "Мистецтво бути офігезним"
14 лют. 2023

Єдиний он-лайн урок з безпеки

Сергій ШЕРБИНА, представник ВЗНС Київського району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області , провів зі здобувачами освіти 8-9 класів он-лайн урок «Єдиний урок з безпеки»
13 лют. 2023

Продовження мультсеріалу «Пес Патрон» про безпечну поведінку

Пропонуємо малюкам до перегляду продовження мультсеріалу «Пес Патрон» про хороброго супергероя.
13 лют. 2023

До уваги випускників!

Відбувся прямий ефір із заступницею директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяною Вакуленко стосовно особливостей Національного Мультипредметного Тесту 2023 року!
12 лют. 2023

Рекомендації щодо рівнів оздоровчої рухової активності

До уваги учасників освітнього процесу рекомендації щодо рівнів оздоровчої рухової активності учнів 1 ̶ 6 класів!
11 лют. 2023

Радіоолімпіада з фізики

Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна проводиться 6-а Всеукраїнська тематична олімпіада з фізики «Радіоолімпіада»!
10 лют. 2023

Оголошення!!! До уваги батьків учнів 1-х класів

З 20 по 26.02. проводитимуться додаткові тижневі канікули для учнів 1-х класів.