12 черв. 2024

До уваги випускників!

Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено в персональних кабінетах учасників до 2 липня.
11 черв. 2024

Вітаємо!

Вітаємо учня 5-А класу, Звягінцева Максима.
10 черв. 2024

Вітаємо!

Учні ліцею, які мають високі досягнення у навчанні отримали похвальні листи.
9 черв. 2024

Увага!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Прийом заяв до 1-го класу буде відновлено з 17 червня 2024 року!
8 черв. 2024

Платформа «Безпека дітей в Інтернеті»

Напередодні літніх канікул та Міжнародного дня захисту дітей Google презентував в Україні нову платформу для забезпечення безпеки дітей в інтернеті.
7 черв. 2024

До уваги учасників освітнього процесу

Стартує робота сервісу Take It Down, який допомагає зупинити поширення та видалити онлайн оголені фото й відео, зроблені дітьми, від наших партнерів із з громадської організації #stop_sexтинг,
6 черв. 2024

Про проведення міжнародної науково-практичної конференції «STEАM-освіта: від теорії до практики»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про проведення 12-14 червня 2024 року Міжнародної науково-практичної конференція «STEАM-освіта: від теорії до практики».
5 черв. 2024

Щорічне звітування директора

5 червня 2024 року відбулося щорічне звітування директора ХЛ № 100 Ткач Вікторії Володимирівни.
4 черв. 2024

Літні канікули з ХНУРЕ

З 10 по 13 червня пройдуть «Літні канікули з ХНУРЕ»
3 черв. 2024