24 трав. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

Триває набір учнів до 1-х класів на 2024/2025 навчальний рік до комунального закладу "Харківський ліцей № 100 Харківської міської ради". Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів у 2024 році здійснюється з 8 квітня по 31 травня 2024 року.
23 трав. 2024

Про проведення міської акції до Дня захисту дітей

Департамент освіти Харківської міської ради повідомляє про проведення за ініціативи Харківського міського голови Ігоря Терехова міської акції з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Школярам пропонується намалювати малюнок відповідної тематики.
22 трав. 2024

Коли та як реєструють електронний кабінет вступника у 2024 році

Подання заяви про вступ на бакалаврат в електронному кабінеті вступника: що потрібно знати?
21 трав. 2024

Здобувачі освіти ХЛ №100 10-Б класу взяли участь у Міністерському уроці з кібербезпеки

Звітування керівника.

05 червня о 15.00 відбудеться звітування директора школи, Ткач В.В., перед громадскістю, на платформі ZOOM за підсумками роботи 2023/2024 навчального року.
20 трав. 2024

У профорієнтаційному заході НТУ "ХПІ" взяли участь учні Хл №100, 10- Б класу.

У профорієнтаційному заході НТУ "ХПІ" взяли участь учні ХЛ №100, 10- Б класу.

Вибір підручників для учнів 11-х класів

Вчителі ліцею завершили вибір підручників для учнів 11-х класів за фрагментами електронних версій оригінал-макетів, представлених на сайті ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

День жалоби.

20 травня, у Харківській області день жалоби. Окупанти внаслідок обстрілів сіл Ківшарівка, Новоосинове Куп’янської громади та Малоданилівської громади забрали життя 11 людей. Вічна пам‘ять всім безневинним жертвам цієї війни.
19 трав. 2024

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У IX МІЖНАРОДНОМУ МІЖДИСЦИПЛІНАРНОМУ КОНКУРСІ НАУКОВИХ І ТВОРЧИХ РОБІТ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА МАНЯКА ТА ЛІДІЇ КОВАЛЕНКО

Утретє під час повномасштабного вторгнення росії проводиться Міжнародний конкурс наукових і творчих робіт, присвячених темі Голодомору.
18 трав. 2024

МОН ЗАПРОШУЄ УЧНІВ 8–11 КЛАСІВ НА ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОНЛАЙН-УРОК ІЗ КІБЕРГІГІЄНИ

21 травня о 16:00 за ініціативою CRDF Global в Україні та за підтримки Державного департаменту США відбудеться всеукраїнський онлайн-урок із кібергігієни для учнів 8–11 класів.