2 черв. 2024

Безпечні літні канікули!

Розпочалися такі довгоочікувані літні канікули… Кожен планує провести цей час по-різному: розваги, прогулянки, зустрічі з друзями, мандрівки... Вчителі турбуються про те, щоб ці дні були не тільки цікавими, але й безпечними. А це означає, що треба нагадати учням про правила безпечної поведінки під час канікул.
1 черв. 2024

До уваги учнів та батьків!

Літні канікули тривають з 01.06.2024 по 31.08.2024 р. До занять приступаємо 01.09.2024.
31 трав. 2024

Привітання Ігоря Терехова зі святом Останнього дзвоника

30 трав. 2024

GOOGLE ПРЕДСТАВИВ В УКРАЇНІ ПЛАТФОРМУ «БЕЗПЕКА ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ»

У переддень літніх канікул та Міжнародного дня захисту дітей Google представив в Україні платформу «Безпека дітей в Інтернеті». Цю ініціативу спрямовано на те, щоб навчити дітей та підлітків безпечно й відповідально користуватися інтернетом, а батьків та вчителів — контролювати та захищати їх в онлайн-просторі.
29 трав. 2024

ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО ТА РОЗІГРАШ КВИТКІВ НА ФЕСТИВАЛЬ: УЧИТЕЛІВ ТА УЧНІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ГРИ «ВИВЧАЮ — НЕ ЧЕКАЮ»

У межах ініціативи «Вивчаю — не чекаю» вчителям та їхнім учням 6–11 років пропонують цікаву гру з математики та читання. Вона допоможе дітям повторити вивчений матеріал, закріпити знання та відпрацювати навички перед літніми канікулами. Для цього потрібно лише завантажити застосунок на гаджет та запропонувати дитині пограти в мініігри.
28 трав. 2024

ВІтаємо!!! Ткачука Миколу, ХЛ №100, 10-А клас

Вітаємо Ткачука Миколу, ученика 10-А класу ХЛ №100! Кубок світу з авіамодельного спорту F2B Чехія, м. Світові ІІІ місце серед юніорів
27 трав. 2024

Щодо праці неповнолітніх

У нелегкі часи, які переживає зараз наша країна у зв’язку з російською військовою агресією, багато неповнолітніх українців, бажаючи допомогти своїм родинам і країні, намагаються працевлаштуватися, шукають роботу. Це цілком можливо, адже неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.
27 трав. 2024

З 24.05 по 26.05 в місті Вінниця проходив відкритий Чемпіонат міста з таеквон-до ІТФ! Наші Ліцеїсти показали наступний результат: Долгошеєва Софія 11-А клас золото спарринг, золото туль,золото командний туль, срібло командний спаринг! Чичуріна Анастасія 11-А золото спарринг, срібло туль, золото командний туль,срібло командний спаринг! Мірошниченко Ірина 11-А золото спарринг, золото командний туль, срібло командний спаринг! Винокуров Микита 11-Б золото спарринг, бронза туль,золото командний туль, срібло командний спаринг! Дворцов Іван 9-А золото спарринг, срібло туль! Чичуріна Злата 4-А срібло спарринг, бронза туль,золото командний туль, золото командний спаринг! Некрасов Іван 7-Б срібло спарринг, бронза туль, бронза командний спаринг Данильченко Олександра срібло спарринг, золото командний туль, золото командний спаринг! Дякуємо за підготовку тренеру Олександру та Олегу Першину , а також вчителю нашого ліцею, за сумісництвом також тренеру Слиньку Дмитру! Бажаємо наснаги та подальших перемог на спортивній арені!
26 трав. 2024

ПЕРЕД ЗАКІНЧЕННЯМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ МОН І «ТИ ЯК?» ПРОВОДЯТЬ У ВСІХ ШКОЛАХ «УРОКИ СТІЙКОСТІ»

Для того, щоб навчити підлітків піклуватися про власне ментальне здоров’я у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» та за підтримки МОН розроблено рекомендації для проведення уроків з ментального здоров’я — «уроків стійкості» — у закладах загальної середньої (7–11 класи) та професійної (професійно-технічної) освіти.
25 трав. 2024

Урок «Літні пригоди без шкоди»: як провести безпековий урок для підлітків 5-9 класів

«Літні пригоди без шкоди» — це готовий інноваційний урок, який пояснить правила безпечної поведінки з 4-х тем: безпека з вогнем, на воді, залізниці, кібербезпека та булінг.