7 квіт. 2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

8 квітня 2024 року, розпочинається прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів комунального закладу "Харківський ліцею № 100 Харківської міської ради" у 2024 році. Прийом заяв здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року.
6 квіт. 2024

До уваги учнів 11-х класів, їх батьків та педагогів!

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що з’явилися додаткові місця для проходження основної сесії НМТ в Амстердамі. Повний перелік країн, у яких вступники матимуть змогу пройти тестування на сайті УЦОЯО.
5 квіт. 2024

Вчитель 4-Б класу Степанова О.В. на ранковій зустрічі з 4-б класом розповідала про Міжнародний день спорту, який відзначається 6 квітня.
5 квіт. 2024

ДВД в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого

Запрошуємо на День відкритих дверей в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого
4 квіт. 2024

Всесвітній день моркви.

Класний керівник 4-Б класу Степенова О.В. провела виховну годину щодо Всесвітнього дня моркви. Мета святкування - підкреслити її користь для здоров’я. Святкові заходи включають популяризацію вживання моркви і рецептів на її основі
4 квіт. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2024 року

3 квіт. 2024

Класний керівник 10-А класу І.В. Богдан провела виховну годину щодо питань енергоефективності та та ресурсозбереження .

3 квіт. 2024

Класний керівник 9-а класу Привалова Н І. првела класну годину щодо питань енергоефективності та та ресурсозбереження .

3 квіт. 2024

Заход з висвітленням питань енергоефективності та ресурсозбереження у закладах загальної середньої освіти

Урок для учнів 5 - 8 класів провела Холодова Алла Миколаївна, провідний інженер управління інформаційної політики ХАРОБЛЕНЕРГО. Висвітлення питань енергоефективності та та ресурсозбереження . Заняття з енергетичної грамотністі. Відеофільм «Давайте разом згадаємо правила електробезпеки». Тест на перевірку знань Енергоощадна задача
2 квіт. 2024