22 черв. 2024

Веселі та корисні заняття для дітей Київського району в метрошколі

Учні ліцею 21.06.2024 відвідали веселі та корисні заняття для дітей Київського району в метрошколі. Безмежна радість від зустрічі з однолітками, друзями, педагогами створила атмосферу справжнього свята.
21 черв. 2024

Випуск 11-х класів

У ліцеї відбулось урочисте вручення атестатів випускникам 11-х класів які знаходяться у місті Харкові.
20 черв. 2024

ЛІТО ЗІ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ: ПІДЛІТКІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО БЕЗОПЛАТНОГО ОНЛАЙН-ТАБОРУ

З 1 до 26 липня 2024 року відбудеться безкоштовний літній онлайн-табір «Знайомство зі штучним інтелектом» для дітей віком від 13 до 17 років від онлайн-платформи Mathema.
19 черв. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Харківський ліцей № 100 продовжує прийом заяв батьків для зарахування до 1-го класу з 17 червня та до початку навчального року
18 черв. 2024

Підліткам пропонують долучитися до проєкту «Освітній суп»

Учнів і учениць 5-11–х класів запрошують на безплатні заняття з предметів шкільної програми в межах проєкту “Освітній Суп”.
17 черв. 2024

EDCAMP ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024: РОЗВИТОК УЧИТЕЛЬСЬКОЇ СПІЛЬНОТИ В ЧАСИ ВИПРОБУВАНЬ

З 24 до 27 червня відбудеться масштабна освітянська подія — Національний EdCamp ТОЧКА СТІЙКОСТІ — 2024. Організатором заходу є ГО «EdCamp Ukraine». Це (не)конференція для зростання педагогів у кризові часи та в умовах невизначеності.
16 черв. 2024

День батька!

16 червня в Україні відзначають День батька 2024, а всі татусі отримують привітання і слова подяки. Батько - це один із двох найближчих людей у нашому житті, який завжди підтримає мудрою порадою і навчить працювати руками. У День батька учні нашого ліцею вітають своїх татусів і дякують за вагомий внесок у щасливе дитинство.
15 черв. 2024

Вітаємо

Вітаємо учнів 1-А класу, які взяли активну участь у районному конкурсі фотробіт "Київський район очима юних"
14 черв. 2024

Громадське обговорення проєкту оновленої Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт оновленої Типової освітньої програми для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти.
13 черв. 2024

Нагадуємо основні правила поведінки на воді!

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.