29 лист. 2021

Запрошуємо учнів до участі в олімпіаді "Кібердослідник"!

Факультетом №6 Харківського національного університету внутрішніх справ проводиться олімпіада з кібербезпеки та безпеки електронних платіжних систем.
26 лист. 2021

В 2006 году Верховная рада Украины объявила голодомор актом геноцида украинского народа. Голодомор— массовый голод, охвативший в 1932—1933 годах всю территорию Украинской ССР в существовавших на тот период границах и повлёкший многомиллионные человеческие жертвы.
26 лист. 2021

Профорієнтаційний проєкт "HumanHub"!

Волонтерська ініціатива "Станція Харків" з жовтня 2021 року розпочала сьому хвилю проєкту "HumanHub" - створення можливостей для розвитку молоді як особистостей і конкурентоспроможних професіоналів. Проєкт спрямований на допомогу підліткам 14-17 років у свідомому виборі майбутніх професій.
25 лист. 2021

Міжнародний День проти насильства щодо жінок.

Сьогодні стартує Міжнародна акція «16 днів проти насильства”, що проходить у період з 25 листопада до 10 грудня і має на меті підвищити поінформованість суспільства, масово мобілізувати людей до змін, залучити активістів, представників урядів, парламентів, громадських організацій та партнерів ООН та висвітлити питання, пов’язані з проблемами подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.
25 лист. 2021

Міжнародна виставка освітніх закладів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2021"!

24 листопада 2021 року учні 11-А класу відвідали виставку освітніх закладів "Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном - 2021" на базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.
24 лист. 2021

Вітаємо!

Вітаємо Зуб Ю., ученицю 3-Б класу, яка посіла ІІ місце в номінації «Ілюстрації до книги Лани Ра «Щоденник котячих мандрів» районного конкурсу дитячих робіт «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності».
23 лист. 2021

Тиждень безпеки дорожнього руху!

З 15 по 19 листопада 2021 року у закладі було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.
22 лист. 2021

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

Саме 21 листопада 2013 року відбулись перші протестні акції у відповідь на дії тодішньої влади під керівництвом Віктора Януковича - було припинено курс на євроінтеграцію.
19 лист. 2021

Отримання підручників!

18 листопада заклад отримав 57 підручників "Російська мова" для учнів 8-х класів.
18 лист. 2021

16 листопада - Міжнаро́дний день толерантності.

Цей день запровадили в 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості.