7 лип. 2021

До уваги учасників освітнього процесу!

Отримано анкети-заяви на отримання учнівського квитка проекту КАРТКА ХАРКІВ'ЯНІНА
6 лип. 2021

У Харкові стартує соціальний проєкт «Картка харків'янина»

Кожен здобувач освіти нашого закладу освіти незабаром зможе отримати «Картку харків'янина».
5 лип. 2021

ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 05 травня 2021 року № 498 врегульовано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року
2 лип. 2021

Будьте вкрай обережні на воді!

Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися дозволяється в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, повітря не нижче +24.
1 лип. 2021

Реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття вищої освіти!

Сьогодні, 1 липня 2021 року, розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників для здобуття вищої освіти. Для реєстрації кабінету вступника потрібно перейти на сторінку системи подання заяв в електронній формі за адресою: vstup.edbo.gov.ua. Перед початком реєстрації слід обов’язково ознайомитися з матеріалами на сторінці сайту «Інформація для вступника».
30 черв. 2021

Нарада відповідальних!

30 червня 2021 року відповідальні за оформлення картки Харків'янина взяли участь у нараді.
29 черв. 2021

Святкові заходи, присвячені Дню молоді!

27 червня 2021 року учні 11-А класу взяли участь у святкових заходах, присвячених Дню молоді, грандіозному флешмобі на площі Свободи.
28 черв. 2021

День Конституції України!

День Конституції України — державне свято України. Святкується щорічно 28 червня на честь ухвалення Конституції України того ж дня 1996 року.
26 черв. 2021

Випускний вечір!

Випускний вечір – це час прощатися зі школою, вчителями та друзями, а ще це початок нового, вже дорослого життя для вчорашніх школярів. Сьогодні, 26 червня 2021 року, учні 11-А класу отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту, два учні нагороджені срібною медаллю. На святі були присутні методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Свідєрська Н.П., голова об'єднання батьків учів школи Залозна С.П., адміністрація школи, вчителі, батьки.
25 черв. 2021

Закриття табору відпочинку!

25 червня 2021 року відбулося урочисте закриття табору відпочинку "Сонечко". У таборі відпочивало 172 дитини. Діти мали змогу взяти участь у різних майстер класах, спортивних іграх, квестах, турнірах, екскурсіях.