24 черв. 2021

Онлайн-семінар «Організація інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти"

24 червня 2021 року заступник директора школи з навчально-виховної роботи Полєхіна О.М. взяла участь в онлайн-семінарі за темою: «Організація інклюзивного середовища в закладах загальної середньої освіти".
23 черв. 2021

Міжнародна виставка художніх робіт «Мистецтво Чжень Шань Жень»!

З 21 червня по 4 липня 2021року в Харківському Домі Архитектора з 11-00 до 19-00 м. Харків, вул. Дарвіна,9 відбудеться: Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень» (Істина Доброта Терпіння). Урочисте відкриття відбудеться 23 червня в 12-00. В експозицію включені репродукції 12 художників з Австралії, Канади, Китаю, США, Таїланду, Тайваню і Японії – всього 40 картин. В основному, оригінали картин виконані олією на полотні в стилі «New Ренесанс» (Нове Відродження), кілька творів – тушшю на шовку в традиційному китайському стилі.
22 черв. 2021

22 червня 2021 року День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

У зв'язку з відзначенням 22.06.2021 Дня Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні в закладі освіти було приспущено Державний прапор України та проведено хвилину мовчання о 10.00.
17 черв. 2021

Правила поведінки на воді!

Шановні учасники освітнього процесу. Будьте вкрай обережні на воді! Варто пам’ятати, що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання. Не лізьте у воду в незнайомому для вас місці, уникайте води із швидкою течією, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах; купаючись на “дикому пляжі” чи у незнайомому місці – не пірнайте з берега, гірки, дерева; у воду слід входити неспішно, обережно пробуючи дно ногою; купатися краще там, де є рятувальні служби.
17 черв. 2021

Оголошення!

Адаптивний карантин подовжено до 31 серпня 2021 року.
16 черв. 2021

Завершилася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання!

15 червня 2021 року учні 11-А класу взяли участь в останньому тестуванні основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з географії.
15 черв. 2021

Звітування керівника перед громадськістю!

14 червня 2021 року в актовій залі о 17.00 відбулося звітування керівника за 2020/2021 навчальний рік перед громадськістю. На звітуванні були присутні методист центру освітніх технологій Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради Коваленко Т.М., директор школи, учні, батьки, учнівське самоврядування.
14 черв. 2021

Профілактичні бесіди в таборі відпочинку!

11 червня 2021 року для вихованців пришкільного табору відпочинку "Сонечко" була проведена профілактична бесіда працівником патрульної поліції. Ченський Дмитро Геннадійович, поліцейський 5 роти 2 батальйону Управління патрульної поліції в Харківський області, старший сержант поліції розказав дітям як поводитися з незнайомими на вулиці.
11 черв. 2021

Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко»!

Ось і закінчився перший тиждень відпочинку дітей в таборі «Сонечко». 09 та 10 червня 2021 року діти відвідали "Вектор", де малювали, робили літаки, танцювали, грали в шахи. Також відвідали музей археології ХЗОШ № 52.
10 черв. 2021

Табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко»!

08 та 09 червня 2021 року діти з табору відпочинку відвідали пожежну частину № 27.