27 серп. 2021

Участь у міській педагогічній раді!

27 серпня в приміщенні ККЗ «Україна» проведена міська педагогічна рада «Про підсумки розвитку освіти Харкова у 2020/2021 навчальному році та пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік в умовах трансформації національної системи освіти».
26 серп. 2021

Профілактичний медичний огляд перед початком 2021/2022 навчального року!

З 25 серпня 2021 року в закладі розпочато профілактичний медичний огляд для учнів 1-11-х класів перед початком 2021/2022 навчального року.
25 серп. 2021

Щодо проведення першого уроку в 2021/2022 навчальному році!

Цього року Україна святкує 30-річчя Незалежності України. Враховуючи це, рекомендовані теми для проведення першого уроку: - для учнів молодшого шкільного віку – «У серці кожної дитини живе любов до України»; - для учнів середнього шкільного віку– «Ти у мене єдина»; - для учнів старшого шкільного віку – «Втілені мрії про незалежність».
20 серп. 2021

Профілактичний медичний огляд учнів перед початком 2021/2022 навчального року!

Шановні учасники освітнього процесу! 25 – 31 серпня 2021 року на базі закладу пройде профілактичний медичний огляд учнів 1-х – 11-х класів перед початком 2021/2022 навчального року.
18 серп. 2021

Звернення Харківської міської ради до харків'ян щодо відвідування зоопарку!

Шановні харків'яни! Відкриття Харківського зоопарку - довгоочікувана подія для нашого міста. Відвідати його запланували харків'яни і гості з інших міст. Щоб уберегти тварин, які за час реконструкції відвикли від великих груп людей, Українська асоціація зоопарків і акваріумів рекомендувала сформувати план роботи зоопарку на адаптаційний період для тварин. Фахівці визначили, що у перший місяць зоопарк зможуть відвідати від 3,5 до 5 тисяч осіб на день, і в подальшому ця цифра буде поетапно збільшуватися. На проєктну потужність відвідуваності зоопарк зможе вийти не раніше, ніж в листопаді. Для харків'ян вхід буде безкоштовним, тому що Харківський зоопарк - комунальна установа, а значить - входить у власність міста.
16 серп. 2021

Про створення на сайті закладу сторінки "Підготовка до нового навчального року за рахунок бюджету".

Шановні учасники освітнього процесу! Повідомляємо, що на сайті закладу в розділі "Для батьків" створено сторінку "Підготовка до нового навчального року за рахунок бюджету"
13 серп. 2021

Особливості перебування громадян у «зеленому» рівні епідемічної небезпеки!

Шановні учасники освітнього процесу! Відповідно до п. 2 постанови Кабінету Мiнiстрiв України від 09.12.2020 № 1236 (зі змінами) починаючи з 17.06.2021 на території України встановлено зелений рівень епідемічної небезпеки, вiдповiдно до якого забороняється перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
11 серп. 2021

Рекомендовані переліки навчальної літератури та навчальних програм на 2021/2022 н.р.!

Міністерство освіти і науки України надало рекомендовані переліки навчальної літератури та навчальних програм на 2021/2022 навчальний рік!
9 серп. 2021

Інформ-реліз Управління Державної служби якості освіти у Харківській області

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області започатковує інформування про найважливіші події у сфері якості освіти.
5 серп. 2021

Посібник «Освітянам: питання і відповіді про вакцинацію від COVID-19»!

У рамках співпраці ЮНІСЕФ разом з Міністерством охорони здоров'я України, Центром громадського здоров'я, за підтримки Уряду Швейцарії, розробили посібник "Освітянам: питання і відповіді про вакцинацiю вiд COVID-19". Цей посібник допоможе отримати більше інформації про щеплення від COVID-19 та містить відповіді на найпоширеніші запитання.