11 вер. 2021

Вітаємо директора школи Вікторію Володимирівну Ткач з Днем народження!

Шановна наша Вікторіє Володимирівно! Прийміть наші привітання з нагоди Вашого дня народження! Бажаємо Вам успіху, безліч перемог, поваги оточуючих, визнання заслуг.
9 вер. 2021

Отримання підручників!

09 вересня 2021 року заклад отримав підручники для учнів 4-х та 8-х класів в кількості 95 примірників.
8 вер. 2021

Міжнародний День фізкультури та спорту. Участь у заходах.

У закладі освіти була проведена виставка малюнків " Ми за здоровий спосіб життя! " Пройшло відкриття малих олімпійських ігор " Усі в Олімпію! "
7 вер. 2021

Бесіда щодо попередження дорожнього руху з учнями 1-А та 1-Б класів

Проведена бесіда щодо попередження правил дорожнього руху з учнями 1-А та 1-Б класів.
6 вер. 2021

Електронні версії підручників для учнів 1-11-х класів!

Шановні учні, батьки! До вашої уваги електронні версії підручників.
3 вер. 2021

Отримання підручників!

03 вересня 2021 року заклад отримав підручники для учнів 4-х та 8-х класів в кількості 231 примірник.
2 вер. 2021

Вітання виконувача обов’язків Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди початку навчального року

Дорогі школярі, шановні вчителі та батьки Харківської загальноосвітньої школи № 100 ім. А.С.Макаренка! Сьогодні набуває прав новий навчальний рік! Рік, у який наша країна відзначає 30-річчя! Щиро пишаюся здобутками харків’ян у галузі освіти! Упевнений у подальшому розквіті інтелектуального потенціалу Харкова.
1 вер. 2021

Свято "День знань"!

Сьогодні для учнів школи пролунав Перший дзвоник! Це яскраве, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою свято. Навчальний рік в школі розпочався сонячно, натхненно. Нехай проминуть усі його дні, як чарівна музика, як лагідна пісня, і подарують учням та ученицям якісні знання, відмінний настрій, міцну дружбу!
30 серп. 2021

Переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі в 2021/2022 навчальному році!

З метою упорядкування літератури, що рекомендується для використання в закладі освіти, Міністерство освіти і науки України надало переліки навчальної літератури та навчальних програм, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в освітньому процесі закладів освіти у 2021/2022 навчальному році:
28 серп. 2021

Безпечне використання месенджерів!

Шановні учасники освітнього процесу. Доводимо до вашого відома лист Управління Служби безпеки України в Харківській області від 05.08.2021 № 70/1-6199 «Щодо безпечного використання месенджерів».