3 серп. 2021

Деякі питання організації виховного процесу у 2021/2022 н.р. щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок!

Міністерство освіти і науки України надало інформаційні матеріали про деякі питання органiзацiї виховного процесу у 2021/2022 навчальному році щодо формування у дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок, національно-патріотичного виховання, профілактики булінгу (цькування), кримінальних правопорушень, вживання наркотичних і психотропних речовин, запобігання домашньому насильству. торгівлі людьми тощо.
30 лип. 2021

Завершується прийом оригіналів документів закладами вищої освіти від вступників на бакалавра!

У понеділок, 2 серпня, о 18:00 завершиться прийом оригіналів документів закладами вищої освіти від вступників на бакалавра. Саме до цього часу необхідно або привезти документи, або ж надіслати поштою (з обов’язковим описом вкладень) чи електронною поштою з накладанням на сканкопії КЕП вступника. У такому разі надання оригіналів необхідних документів (якщо відправка ел. поштою) та укладання договору про навчання між закладом вищої освіти та вступником (за участі батьків або законних представників – для неповнолітніх вступників) здійснюється впродовж 10 робочих днів від дати початку навчання.
28 лип. 2021

Правила безпеки на дорозі!

ПАМ'ЯТАЙТЕ! Тільки суворе дотримання Правил дорожнього руху захищає всіх нас, водіїв і пішоходів, від небезпеки на дорозі. Правила дорожнього руху - це Закон і його необхідно дотримуватися!
26 лип. 2021

Завершено прийом заяв та документів для вступників на бакалавра!

23 липня 2021 року, о 18:00 завершується прийом заяв та документів для вступників на бакалавра за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, вступних іспитів і творчих конкурсів, якщо вони були складені з 1 до 13 липня. Наступний етап вступної кампанії – оприлюднення рейтингових списків, яке має відбутися не пізніше 28 липня.
23 лип. 2021

Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту!

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (наказ МОН України від 24.1 1.2020 № 1452) в період з 23 по ЗО серпня 2021 року у м. Києві відбудуться Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (юніори) з авіамодельного спорту (кордові моделі) (IV ранг). Програма (Регламент) проведення заходу розміщена на сайті УДЦПО: http: //udcpo.com.ua.
21 лип. 2021

Методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4-х класів!

Міністерством освіти і науки України затверджено методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти.
13 лип. 2021

Організації харчування з 1 вересня 2021 року

Роз’яснення щодо організації харчування у дитсадках та школах з 1 вересня 2021 року
12 лип. 2021

Будьте вкрай обережні з вогнем!

Пожежа - це лихо, під час якого вогонь виходить з-під контролю.Часто пожежі виникають з вини школярів. Велику небезпеку становлять вогнища, що розпалюють діти поблизу будівель та будівельних майданчиків. Захопившись грою, діти забувають загасити вогнище, і тоді вітер роздуває іскри на великі відстані. Всім потрібно пам'ятати, що в місті не дозволено розпалювати вогнища або спалювати сміття.Інколи діти граються на горищах або в підвалах житлових будинків. Не задумуючись над наслідками, розводять вогнища, запалюють свічки, користуються сірниками, що може стати причиною пожежі.Вкрай небезпечні ігри з легкозаймистими речовинами такими як бензин, ацетон, лак, іншими горючими матеріалами. Подібне загрожує вибухами, а отже, тяжкими травмами.
9 лип. 2021

Рекомендації «Як організувати навчання в новому навчальному році та провести самооцінювання школи»

Рекомендації для адміністрацій закладів освіти «Як організувати навчання в новому навчальному році та провести самооцінювання школи»
8 лип. 2021

Уряд затвердив Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року!

Постановою Кабінету Міністрів України від 30 червня 2021 року № 673 затверджено першу в Україні Державну цільову соціальну програму національно-патріотичного виховання на період до 2025 року, мета якої - удосконалення та розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання шляхом формування та утвердження української громадянської ідентичності.