8 жовт. 2021

З 10 жовтня у Харкові вводяться карантинні обмеження для «помаранчевої» зони!

На позачерговому засіданні Міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через погіршення епідеміологічної ситуації в регіоні прийнято рішення про перехід з 00.00 годин 10 жовтня міста Харкова та Харківської області до «помаранчевої» зони та введення додаткових протиепідемічних заходів. Зокрема, забороняється: - прийом відвідувачів у кінотеатрах, кінозалах, театрах та інших закладах культури з наповненістю більше 50% місць; - перебування без респіраторів або захисних масок на територіях закладів охорони здоров'я та освіти; в підземних переходах, на зупинках громадського транспорту та інших територіях загального користування.
7 жовт. 2021

Участь в освітньому проєкті «Tax_school» з питань основ оподаткування!

06 жовтня 2021 року учениця 11-А класу Колган Вероніка взяла участь в освітньому проєкті «Tax_school» з питань основ оподаткування! Захід відбувся в режимі онлайн за темою: «Держава і податки».
6 жовт. 2021

Про незадовільний стан виконання протиепідемічних заходів на території міста Харкова!

Останнім часом статистика захворювань на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2 на території міста Харкова погіршилась. Особливу стурбованість викликає те, що контактні особи, які щоденно користуються громадським транспортом та перебувають в місцях скупчення людей, не виконують елементарні протиепідемічні заходи (насамперед використання респіраторів або захисних масок). Це значно підвищує ризик розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID-19 серед населення міста.
5 жовт. 2021

5 жовтня - ІІ Міжнародний День доброти.

Учні 9-х класів провели бесіди з учнями 2-х класів щодо ІІ Міжнародного Дня доброти "Догляд за домашніми тваринами"
4 жовт. 2021

Міжнародне свято працівників освіти. Привітання працівників освіти.

«Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Нагадаємо, що Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня »
4 жовт. 2021

4 жовтня - класна година у 2-Б класі щодо протидії булінгу.

Класна година щодо протидії булінгу.
30 вер. 2021

Всеукраїнський День бібліотек!

Відзначення Всеукраїнського дня бібліотек свідчить про глибоку повагу народу до скарбниць духовних надбань людства. Зібрання інтелектуальних і культурних цінностей української нації підкреслює історичну роль друкованого слова в житті суспільства.
29 вер. 2021

29 вересня закінчилася акція допомоги онкохворим дітям

1-а і 5-а - "Ангели милосердя". Вручення картки із зображенням Ангела.
28 вер. 2021

Отримання підручників!

28 вересня 2021 року школа отримала 58 екземплярів підручників для 8 класу.
27 вер. 2021

26 вересня у кінотеатрі "Україна" пройшов форум #молодьговорить# серед молоді Харкова.