22 жовт. 2023

Про Всеукраїнський науково-методичний семінар «Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни»

нститут модернізації змісту освіти запрошує освітян до участі у Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Формування громадянської компетентності учнівства різних вікових груп в умовах війни», що відбудеться 25 жовтня 2023 року.
21 жовт. 2023

Профорієнтаційний захід ХНАМГ ім. О.М. Бекетова

Учні 10-Б, 11-А, 11-Б класів, взяли участь у заході, який проводив ХНУМГ ім. О.М. Бекетова
20 жовт. 2023

Виховна година в 7-А класі. Безпечна поведінка під час осінніх канікул.

Класний керівник 7-А класу, Стрельнікова І.М. провела виховну година в 7-А класі. Безпечна поведінка під час осінніх канікул.
20 жовт. 2023

Харківський кооперативний торгово-економічний фаховий коледж гостинно запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

метою проведення профорієнтації Харківський кооперативний торгово-економічний фаховий коледж проводить День відкритих дверей 21 жовтня 2023 року об 11 годині в онлайн-форматі на платформі ZOOM
19 жовт. 2023

Освітній серріал "Кібершахраї"

Учні 10-Б класу, разом з батьками подивились освітній серіал "Кібершахраї".
18 жовт. 2023

Вибінар "Як працювати з дітьми і батьками, які повертаються з окупованих територій та/або з закордону"

Вчителі нашого ліцею №100 були присутні на вебінарі "Як працювати з дітьми і батьками, які повертаються з окупованих територій та/або з закордону"
17 жовт. 2023

Про проведення Всеукраїнської учнівської Інтернет-олімпіади з географії в 2023/2024 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 14 липня 2023 року № 853 «Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2023/2024 навчальному році» Міністерством освіти і науки України спільно з Департаментом науки і освіти Харківської обласної військової адміністрації на базі Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна проводиться Всеукраїнська учнівська Інтернет олімпіада з географії для учнів 9-11 класів.
16 жовт. 2023

Класний керівник 7-а класу, Стрельнікова І.М. провела виховну годину "Герої нашого часу"

Виховна година у 7-А класі. "Герої нашого часу"

До Всесвітнього дня хліба у 2-а класі був проведений тематичний день

16 жовтня у 2а класі до Всесвітнього дня хліба був проведений тематичний день. Під час ранкової зустрічі діти дізналися цікаві факти про свято і про хліб, перевірили свої знання у вікторині. На уроці української мови досліджували слово хліб, на уроці читання склали сенкан "Хліб", на математиці розв'язували тематичні задачі, а на фізкультурі розучили руханку "Паляниця"
16 жовт. 2023

Здобувачи освіти 8-11 класів в рамках програми «Шкільний офіцер поліції» взяли участь у черговому занятті.

Проведення працівниками патрульної поліції профілактичних занять з учнями 8-11 класів в рамках програми «Шкільний офіцер поліції» .