15 жовт. 2023

До уваги випускників!

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця ініціює проведення пробного НМТ
14 жовт. 2023

Про проведення Всеукраїнського форуму з міжнародною участю «Активний форум: здорова школа – здорова громада»

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що 24-25 жовтня 2023 року у м. Київ відбудеться Всеукраїнський форум з міжнародною участю «Активний форум: здорова школа – здорова громада» (лист ДНУ «ІМЗО» від 06.10.2023 № 22.1/10-210). Мета заходу - підвищення рівня фізичної активності, збереження психічного, фізичного і ментального здоров’я українців.
13 жовт. 2023

Міністерство освіти оголосило конкурс підручників для 1-х, 2-х, 7-х та 11-х класів

Міністерство освіти і науки оголосило конкурс підручників для учнів закладів загальної середньої освіти.
12 жовт. 2023

Урок про здорове харчування

Класний керівни 1-А класу, Теренко О.А., провела урок присвячений правилам здорового харчування для дітей.
11 жовт. 2023

Здорове харчування

Класні керівники 9-А та 6-А класів провели виховні бесіди.
10 жовт. 2023

В 9-А класі класним керівником, Привалової Н.І., проведена виховна година- Всесвітній день психічного здоров'я.

10 жовт. 2023

8-11 класи брали участь у онлайн-уроці «Єдиний урок з безпеки»

Представники ВЗНС по Київському району ХМТГ ХРУ ГУ ДСНС України у Харківській області провели зі здобувачами освіти 8-11 класів онлайн-урок «Єдиний урок з безпеки»
9 жовт. 2023

Здобувачи освіти 5-А і 6-Б класів прослухали урок ментального здоров'я

Здобувачи освіти 5-А і 6-Б класів прослухали урок ментального здоров'я. Запропонований урок «Ти як? Повертаємось до школи!» навчить дітей декількох технік саморегуляції для того, щоб подолати страх чи тривожність, заспокоїтися, розслабитися та підтримати себе як під час навчання, так і в позашкільному житті. Матеріали уроку містять відеозвернення психологів, які розкажуть дітям про те, як працюють наші емоції, та покажуть прості вправи, що допоможуть стабілізуватися у складні моменти.
9 жовт. 2023

Про проведення радіодиктанту національної єдності у 2023 році

Суспільне Мовлення оголосило, що радіодиктант національної єдності у 2023 році відбудеться 27 жовтня — у День української писемності та мови, який, згідно з указом президента, відтепер відзначатимуть саме цього дня.
8 жовт. 2023

До уваги учнів 9-11 класів

Щодо профорієнтаційної роботи в енергетичній галузі