4 серп. 2023

Набрав чинності закон про перенесення дат відзначення державних свят

29 липня набрав чинності Закон України від 14 липня 2023 року № 3258-IX «Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України» Верховна Рада ухвалила документ 14 липня 2023 року, а офіційне опублікування відбулося в газеті «Голос України» 29 липня.
3 серп. 2023

Громадське обговорення проєкту постанови КМУ щодо змін у порядку ведення обліку дітей

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 р. № 684». Документ стосується змін у Порядку обліку дітей дошкільного та шкільного віку.
2 серп. 2023

Про проведення Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад у 2023/2024 навчальному році – видано наказ МОН 1 серп. 2023

1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

31 лип. 2023

Запрошуємо завітати на виставку мистецтва дітей

В 2022 році в рамках Міжнародного форуму «Золотий мольберт» розпочала свій рух «Естафета миру» - виставковий проєкт, який став мистецьким символом перемоги України у страшній війні, перемоги добра над злом.
30 лип. 2023

УРЯД УХВАЛИВ ПОСТАНОВУ «ПРО ПОЧАТОК НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ПІД ЧАС ДІЇ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ»

28 липня 2023 року, на черговому засіданні Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні».
29 лип. 2023

МОН оприлюднений перелік програм для 7–9 класів

28 лип. 2023

Класний керівник 11-Б класу, Морозова В.О., провела інформаційну хвилинку до Дня державності України. Переглядали відеоролик.

У цього свята ще зовсім коротка історія, однак зараз воно набуло особливого значення. Повномасштабна війна Росії змусила нас зрозуміти існування Української державності як існування власного життя, як надію на щасливе майбутнє дітей, надію на свободу і мир серед вільних та мирних народів Європи.
27 лип. 2023

Про інформаційні матеріали до Дня Української Державності - 2023

26 лип. 2023

Безплатна психологічна платформа для набуття знань із забезпечення психологічної стійкості