2 квіт. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Психолог школи, Козлова В.В., провела заняття "Всі разом" з майбутніми першокласниками.

День відкритих дверей.

Абітурієнт! Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Навчально-науковий інститут комп’ютерної фізики та енергетики, Кафедра фізики нетрадиційних енерготехнологій та екології запрошує Вас взяти участь у вступній кампанії 2022 р.
1 квіт. 2023

Для випускників. Дні відкритих дверей.

Український державний університет ім. М. Драгоманова запрошує на дні відкритих дверей.
1 квіт. 2023

Заняття з майбутніми першокласниками.

Учитель початкових класів, Обізна В.В., провела заняття з читання з майбутніми першокласниками.
31 бер. 2023

Вітаємо!

Вітаємо, завідувача бібліотеки , Шевцову Н.В., з перемогою у районному фестивалі-конкурсі розробок бібліотечних уроків «Бібліотечні медіа уроки».
30 бер. 2023

Всеукраїнський онлайн НМТ FORUM

Всеукраїнський онлайн НМТ FORUM, організований Молодіжною радою при Харківському міському голові за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради для учнів 10-11 класів та їхніх батьків.
29 бер. 2023

Сьогодні взяли участь учні 9-Б класу у «Весняні канікули з Політехом 2023, за темою: Великі наукові ідеї, які змінили Світ».
28 бер. 2023

Благоустрій території

Сьогодні колектив закладу організував прибирання пришкільної території!
27 бер. 2023

Семінар "Створення безпечного освітнього простору у ЗЗСО в умовах воєнного стану".

Психолог школи, Козлова В.В., взяла участь у семінарі "Створення безпечного освітнього простору у ЗЗСО в умовах воєнного стану".
27 бер. 2023

«Karazin weekends for schoolstudents»

З метою залучення учнів до удосконалення та розширення власних знань, Каразінський університет розпочав проєкт «Karazin weekends for schoolstudents» - тематичні офлайн лекції для учнів середніх та старших класів, де учні можуть удосконалити набуті освітні навички, розвинути критичне мислення та розширяти наявну базу засвоєного навчального матеріалу.