Подарунок захиснику України «Янгол-охоронець»

13 жовт. 2022
Напередодні свята учні закладу долучилися до районної акції «Янгол-охоронець» до Дня захисників та захисниць України. Від усього серця, вкладаючи тепло та частинку своєї душі, діти робили янголят та різні обереги, щоб показати свою вдачність за мирне небо над головою нашим захисникам та захисницям. Нехай ці обереги захищають вас та збережуть вам життя!

Сьогодні в Україні, як ніколи раніше, актуальною є тема миру в нашій відважній країні. Рідна земля пишається вірними синами та доньками, які ціною власного життя боронили і боронять свій край та з надією дивляться у блакитне українське небо.

День захисників і захисниць України – це особливе свято. В цей день необхідно ще раз подякувати всім Захисникам і Захисницям України, які присвятили своє життя захисту нашої держави.

«Янгол-охоронець» є вшанування мужніх та героїчних вчинків тих, хто сьогодні відстоює свободу та незалежність нашої країни, захищає українську землю. Нехай наші янголи-охоронці підтримують бойовий дух наших Захисників і Захисниць, додають сил та мужності, оберігають їх здоров’я та життя!