Інклюзивна освіта

Для створення класу з інклюзивною формою навчання потрібні наступні документи:

1. Заява від батьків, опікунів.

2. Висновок інклюзивно-ресурсного центру.

Прийом громадян здійснюють спеціалісти комунального закладу «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» за адресою: вул. Гвардійців Широнінців, 38-Г (тел. 725-17-42).

Робота інклюзивно-ресурсного центру спрямована на забезпечення якісної освіти дітей з особливими освітніми потребами у закладах дошкільної, загальної середньої та професійно-технічної освіти шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги і забезпечення її системного кваліфікованого супроводу.

Комунальний заклад «Харківський інклюзивно-ресурсний центр» Харківської міської ради

Наказ ХЛ № 100 від 01.09.2023 Про затвердження складу команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами в 4-А класі

Нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти

Наказ МОН України № 977 від 06.09.2018 "Деякі питання комплексної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами"