Реформування освіти

Реформа освіти в Україні - це підвищення якості освіти, насамперед через покращення умов вступу до ЗВО, а також супутні реформи.

Реформа спонукатиме до того, що доступ до вищої освіти матимуть ті, хто насправді може і хоче вчитися. Результатом реформи освіти будуть краще освічені професіонали і вища якість їхнього внеску у суспільство.

Реформа робиться для того, аби забезпечити вищу якість навчання та справедливий доступ до освіти: конкурують здібності вступників, а не знайомства та глибина гаманців.

Закон України "Про освіту"

Реформа "Нова українська школа"

Громадське обговорення проєкту Типової освітньої програми для 5-9-х класів закладів загальної середньої освіти

Наказ Мінекономіки № 2736 від 23.12.2020 року "Про затвердження професійного стандарту за професіями «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти», «Вчитель закладу загальної середньої освіти», «Вчитель з початкової освіти (з дипломом молодшого спеціаліста)»