Прийом до 1 класу

ПРИЙОМ ЗАЯВ

батьків для зарахування дітей до 1-х класів

комунального закладу

"Харківський ліцею № 100 Харківської міської ради"

у 2024 році здійснюватиметься

з 8 квітня по 31 травня  та на вільні місця

після 15 червня  до початку  навчального  року.

Прийом заяв на вільні місця  відбуватиметься  після 15 червня   до початку  навчального року.

У відповідності до вимог Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367, з 01 червня по 15 червня заяви не приймаються та не реєструються.

До відома батьків майбутніх першокласників! Планується організація підготовчих занять на базі кабінетів метрошколи (станції метро "Університет", "Академіка Павлова").

Подати документи для прийому дитини у 1 клас можна 3 шляхами:

1. На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/)батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

У системі номер школи 11586.

Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м. Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти.

2. Надати скановані копії документів (заява, копія свідотства про народження, медична довідка форма 86-У), надіславши їх на електронну пошту школи [email protected].

3. На особистому прийомі у директора, щоденно з 9.00 до 14.00

Перспективний план набору  - 60 учнів (два класи).

Чи необхідна присутність дитини при подачі документів до 1 класу?

Присутність дитини під час подання заяви про зарахування або під час  зарахування не є обов’язковою.

Хто має право першочергового зарахування до 1 класу?

Першочергово до 1 класу зараховуються діти:

-місце проживання яких, чи одного з батьків, на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально;

-які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі;

-які є дітьми працівників цього закладу освіти, чи випускниками дошкільного підрозділу цього закладу освіти (у разі його наявності).

З 01 вересня й упродовж навчального року зарахування на вільні місця відбувається у порядку надходження заяв про зарахування.

Які необхідні документи для зарахування до 1 класу?

Необхідно одному з батьків надати:

заяву про зарахування;

- копію свідоцтва про народження дитини та оригінал;

- оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»,затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;

- «Карту профілактичних щеплень» за формою № 063/о;

- у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку ІРЦ про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини.

Шановні батьки, з усіх питань щодо зарахування дитини до першого класу Ви можете звернутися безпосередньо до директора школи Ткач Вікторії Володимирівни за телефоном 067 110 1052

Нормативні документи:

наказ Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 "Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти";

Лист МОН України від 16.04.2022 № 1/4202-22;
Лист Департаменту освіти Харківської міської ради від 18.04.2022 № 01-22/622/22.

Територія обслуговування.

Правила прийому.