Психологічна підтримка учнів та педагогів.

Дорогі діти та батьки!

В складних умовах, в яких зараз опинилася наша країна, важливо залишатися на зв'язку, ділитися переживаннями, вчасно отримувати допомогу. Пам'ятайте, що ви завжди можете звернутися за порадою до класних керівників, учителів-предметників, адміністрації школи особисто чи на шкільній платформі

Гарячі лінії для надання першої психологічної допомоги

Методичні рекомендації «Перша психологічна допомога. Алгоритм дій»

Щоденні онлайн-зустрічі о 13.00 та 20.00 із сертифікованими психологами Асоціації інноваційної та цифрової освіти

Серія інформаційних матеріалів "Психологічна турбота від Світлани Ройз"

Телеграм-канал "Підтримай дитину"

Посібник «Розмови про війну»

Як підтримати та заспокоїти дитину під час війни

Як подбати про дитину, якщо ви перебуваєте з нею в укритті

Як мінімізувати ризик загубитися членам сім'ї

Міністерство освіти і науки України спільно з проєктом ПРОшкола (@proshkoluproject) створює інтерактивні групи психологічної допомоги для українських учителів.

Групи інтерактивної підтримки – супервізії, які будуть проводити кваліфіковані спеціалісти-психологи один раз на тиждень на платформі ZOOM. Під час 1,5-годинної розмови кожен з педагогів зможе поділитись своїми проблемами, поставити будь-які запитання, отримати психологічну допомогу. Груп може бути декілька, залежно від кількості охочих.

Щоб потрапити до групи психологічної підтримки, необхідно доєднатися до Телеграм-каналу, де будуть опубліковані оголошення про набір, час занять та перелік фахівців.

Більше інформації за посиланням