Дистанційне навчання в період воєнного стану

Дистанційне навчання в умовах воєнного часу

Два роки тому і вчителі, і учні вперше стикнулися з дистанційною формою навчання. Важко було всім, але з часом з’явився досвід, оволоділи новими інструментами для навчання, з’явилися напрацювання. У школі зусиллями колективу, за допомогою і ініціативою вчителя інформатики було створено єдину платформу для дистанційного навчання, яка охопила всіх учнів 5-11 класів, значно спростивши роботу і надаючи нові можливості для навчання. І цієї весни, у важкі часи випробувань для всієї нашої країни, дистанційне навчання знов стало у нагоді. Це, в першу чергу, можливість відчути зв’язок між учнями і вчителями, між нами всіма і рідною школою. Звісно, що це й можливість продовжити свій розвиток, отримати знання, завершити програму певного класу, піднятися на новий щабель освіти. Багатьох з нас війна розкидала по світу, але під час дистанційних уроків за допомогою Google Meet ми можемо побачити одне одного, привітатись, посміхнутись, надати підтримку. На жаль, в умовах, у яких опинились і багато вчителів, і багато учнів, не всі мають можливість проводити уроки онлайн, бути присутніми на них, але на допомогу приходять сучасні технології – можливість спілкуватися за допомогою месенджерів, надсилати завдання, записувати і викладати для перегляду відео, перевіряти завдання, що надсилають учні.