Організація харчування

Рішення Харківської міської ради від 24.11.2021 № 928 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м. Харкова у 2022 році"

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 № 305 "Про затвердження норм та порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку"

Рішення Харківської міської ради від 24.12.2020 № 772 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м.Харкова у 2021 році"

Наказ Департамента освіти Харківської міської ради від 28.02.2020 № 303 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти міста у 2021 році"

Наказ Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради від 30.12.2020 № 230 "Про організацію харчування учнів та вихованців закладів  освіти Київського району у 2021 році"

Наказ Харківської загальноосвітньої школи № 100 ім. А.С.Макаренка від 06.01.2021 № 7 "Про організацію харчування учнів школи у 2021 році"

Грошові норми харчування у 2022 році на одну дитину на день у шкільній їдальні  (посилання на сторінку "Організація харчування"):

1. Для учнів 1-4 класів - не більше 16,00 грн.

2. Для учнів 1 класів безкоштовне харчування молоком - не більше 9,00 грн.

3. Для учнів 1-11 класів пільгового контингенту, у тому числі дітей учасників антитерористичної операції (операції об'єднаних сил), - не більше 22,00 грн.

Також у 2022 році звільнено від плати за харчування дітей учасників АТО (ООС) у закладах дошкільної та загальної середньої освіти, які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Харкова.

Звільнено від сплати за харчування дітей - внутрішньо переміщених осіб.

У школі працює їдальня, буфет, роздаткова. Шкільна їдальня функціонує з дотриманням санітрано-гігієнічних норм. З метою підвищення культури харчування за кожним класом у їдальні закріплені столи. Девізом робітників їдальні - правильне організоване харчування є запорукою здоров'я учнів.