Створено курс «НУШ: базова середня освіта» для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи.

17 лист. 2022
У межах впровадження реформи «Нова українська школа» ГС «Освіторія» разом з Міністерством освіти та науки України, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) створили безоплатний курс «НУШ: базова середня освіта» для підвищення кваліфікації вчителів середньої школи.

Курс буде корисний для:
 • учителів 5-6 класів, що в 2022-2023 н.р. працюють у класах НУШ;
 • учителів, що прагнуть дізнатися більше про реформу освіти, нові підходи та інструменти в роботі з учнівством;
 • керівників ЗЗСО, що дбають про впровадження реформи.
   Після проходження програми можна отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин.
   Протягом навчання вчителі ознайомляться з особливостями впровадження НУШ для базової середньої освіти на прикладі 5-6 класів, типовими освітніми програмами та базовими навчальними планами, дізнаються про вікові особливості когнітивних функцій мозку, здібностей та пізнавальних функцій дітей, опанують сучасні методи навчання та оцінювання в НУШ, а також дізнаються рекомендації щодо їхнього галузевого впровадження.