Про навчально-методичний семінар «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив»

27 лют. 2024
Інститут модернізації змісту освіти запрошує освітян до участі у навчально-методичному семінарі «Сучасна українська освіта: погляд можливостей та перспектив», що відбудеться 5 березня 2024 року.

Мета проведення семінару - ознайомлення з навчальним, дидактичним, методичним і технологічним забезпеченням освітнього процесу та навчання предметів інваріантної складової Типового навчального плану початкової школи у контексті реалізації Концепції «Нова українська школа» відповідно до чинного Державного стандарту початкової освіти, яке базується на інтегрованому, проєктному, дослідницько-пізнавальному та персоналізованому підходах з використанням цифрових технологій в умовах змішаного навчання.
   До участі в навчально-методичному семінарі запрошуються: науковці, методисти, керівники закладів освіти, вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти, представники громадських організацій та всі зацікавлені проблематикою семінару.
   Початок  роботи семінару о 16:00.
   Форма проведення: дистанційна.
   Покликання на захід буде надіслано на електронну адресу всім зареєстрованим учасникам в день заходу.
   Реєстрація учасників семінару здійснюється до 15.00 05 березня 2024 року за покликанням