ДО УВАГИ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

7 квіт. 2024
8 квітня 2024 року, розпочинається прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів комунального закладу "Харківський ліцею № 100 Харківської міської ради" у 2024 році. Прийом заяв здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня та на вільні місця після 15 червня до початку навчального року.

ШАНОВНІ  БАТЬКИ

МАЙБУТНІХ  ПЕРШОКЛАСНИКІВ!

ПРИЙОМ ЗАЯВ

батьків для зарахування дітей до 1-х класів

комунального закладу

"Харківський ліцею № 100 Харківської міської ради"

у 2024 році здійснюватиметься

з 8 квітня по 31 травня  та на вільні місця

після 15 червня  до початку  навчального  року.

Прийом заяв на вільні місця  відбуватиметься  після 15 червня   до початку  навчального року.

Подати документи для прийому дитини у 1 клас можна 3 шляхами:

1. На сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» (https://school.isuo.org/)батьки майбутніх першокласників згідно з покроковою інструкцією мають можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її наявними документами.

У системі номер школи 11586.

Пропонуємо ознайомитись з відеоінструкцією для батьків по роботі з порталом "Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти".

Звертаємо увагу на те, що підтвердження заяви документами в закладах освіти м. Харкова стане можливим лише у безпечний період та за попередньою домовленістю з керівництвом закладів загальної середньої освіти.

2. Надати скановані копії документів (заява, копія свідотства про народження, медична довідка форма 86-У), надіславши їх на електронну пошту школи [email protected].

3. На особистому прийомі у директора, щоденно з 9.00 до 14.00