НАВИЧКИ МАРКЕТИНГУ: СТАРШОКЛАСНИКАМ ПРОПОНУЮТЬ УЗЯТИ УЧАСТЬ У ШКІЛЬНИХ ЗМАГАННЯХ ІЗ МАРКЕТИНГУ

15 квіт. 2024
ІТ STEP Університет запрошує школярів на шкільні змагання з маркетингу. Захід спрямований на розвиток маркетингових компетентностей серед старшокласників.

Учасники змагань матимуть можливість не лише поглибити знання з маркетингу, а й застосувати їх на практиці. На школярів чекають цікаві конкурсні завдання, лекції від експертів, а також створення брендбука для своєї школи.

Захід триватиме з 23 квітня до 11 травня в поєднанні онлайн- та офлайн-форматів.

Шкільні змагання з маркетингу охоплюватимуть три етапи:

• онлайн-навчання, на якому школярі дізнаються, що таке бренд, як з ним працювати, а також про використання штучного інтелекту для генерації ідей;
  • подання командами ідей для брендбука, серед яких журі обере 10 найкращих;
  • для трьох найкращих команд буде проведено воркшоп: їхні учасники отримають цінні призи від партнерів.

Реєстрація вже розпочалася. Запрошуємо долучитися!