Вітаємо переможців!

23 квіт. 2024
З 17 по 21 квітня в місті Копер, Словенія проходив Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ. 3 учні нашого ліцею брали участь в цих змаганнях.

3 учні нашого ліцею брали участь в цих змаганнях та здобули наступні результати:
Чичуріна Анастасія - срібло в розділі командний туль!
Долгошеєва Софія - срібло в розділі командний туль, срібло в розділі командна спецтехніка!
Винокуров Микита - золото в розділі командна спецтехніка та самозахист юніори, бронза в розділі командний туль та самозахист юніорки!
Дякуємо за підготовку спортсменів ЗТУ Першина Олександра Сергійовича, та особистого тренера дівчат Слинька Дмитра Олексійовича!
Вітаємо спортсменів з досягненням, бажаємо і надалі прославляти нашу країну на міжнародних змаганнях!