IT FUTURE CONF 2024

25 квіт. 2024
IT FUTURE CONF 2024: ШКОЛЯРІВ І ВЧИТЕЛІВ ЗАПРОШУЮТЬ ДО ПРОФОРІЄНТАЦІЙНОЇ ПОДІЇ В ТЕХНОГАЛУЗІ

Львівський IT Кластер утретє проведе IT Future Conf 2024 — найбільшу в Україні профорієнтаційну конференцію, присвячену сфері інформаційних технологій. Захід покликаний допомогти учням старших класів, вступникам і вчителям інформатики дізнатися більше про перспективи ІТ-освіти та кар'єри у сфері.

Під час конференції 10 спікерів галузі розкажуть про найактуальніші професії майбутнього та роботу в ІТ-індустрії. Учасники дізнаються про тенденції в Living with Tech, Data Science, Artificial Intelligence, Cybersecurity, UI/UX Design, Electronics та Robotics.

Спікери — Наталія Макарчук (Sombra), Євген Горовий (IT-Jim) та Олег Шишкін (N-iX) — поділяться секретами успішного старту кар'єри в ІТ, розкажуть про застосування штучного інтелекту та роль технологій у розвитку мистецтва. Також школярі-вихованці Малої академії наук розкажуть про створення власних інноваційних проєктів — каркасного екзоскелету та безлопатевого вітрогенератора.

Конференція відбудеться 15 травня в гібридному форматі. Учасники отримають сертифікати, а вчителі інформатики після тестування — сертифікати з кількістю годин від Львівського ІТ Кластера та Львівського національного університету імені І. Франка.

Участь безплатна, реєструйтеся за покликанням.

Детальна програма та інформація про спікерів — на сайті заходу.